Jump to content
IGNORED

Politička korektnost


čekmeže

Recommended Posts

10 minutes ago, Filozof manijak said:

Hoće sada presnimavati i glas Darth Vadera u Star Wars trilogiji? kako može James Earl Jones da pozajmljuje glas belcu?!?

Pošto je bio manje više robot, samao će sintetizovati glas... I presnimiti naravno...

 

Nego, ja milim da treba da urade retuširanje Friendsa, nije u redu da su svi beli... Nek oboje Moniku i Rosa u crno... Šta fali?

 

 

Link to comment
26 minutes ago, Filozof manijak said:

Ovaj svet def hrli u idiokratiju ubrzanim koracima

 

Jos pre dvadesetak godina, onog trenutka kad je internet postao globalni resurs za informacije, trebalo je pokrenuti inicijativu da se u osnovne skole uvedu predmeti Kriticko Misljenje i Logicko Zakljucivanje, a ne da se zajebavamo s Veronaukom i tzv. Gradjanskim Vaspitanjem. Sad je, bojim se, malo kasno.

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Ne  znam za koju je temu ovo pitanje, pa moze i ovde...

 

 

 

Od 17:00... Da li bi to moglo biti danas prikazano na televiziji...

Edited by Lezilebovich
Link to comment
13 hours ago, Lezilebovich said:

Ne  znam za koju je temu ovo pitanje, pa moze i ovde...

 

 

 

Od 17:00... Da li bi to moglo biti danas prikazano na televiziji...

 

Da si video komentare koje su ostavile pre svega majke na FB stranici "Detinjarije" (bio je samo minut isecka koji je sadrzao i scenu porodjaja)... Razumem da je nekom nesto gadljivo ali ta propaganda stetnosti neceg ovakvog mi je bila tesko zamisliva za 21. vek. Jadna istraumirana deca.

 

//Moglo bi se eventualno pokrenuti prica na tu stranu kako je taj polozaj za porodjaj najtezi jer nema pomoci prirode, potpuno je prilagodjen za one koji nadgledaju, i od njega se uglavnom odstupa. Ne znam kako je doduse u nasim porodilistima.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...