Jump to content
IGNORED

Politička korektnost


čekmeže

Recommended Posts

sećam se, tek smo počinjali sa sviramo i pričamo o nekim dobrim lokalnim bendovima i uvek bi se našao neko da prezrivo kaže:  ma lako je njima, oni vežbaju  default_hyper.gif

 

lakše je ljudima tako jer su glupi i lenji

 

“‎Bejah zauzet čitanjem i pisanjem, kad grunu u moju sobu velik broj tih ljudi naoružanih neznanjem tupim kao batina i mržnjom oštrom poput noža. To ne bejahu moje svile od kojih im se zakrvaviše oči, no moje knjige poređane po policama; svilu smotaše pod ogrtače, a knjige pobacaše na pod i stadoše ih gaziti nogama i cepati ih na moje oči. A knjige te bejahu u kožu povezane i obeležene brojevima i bejahu napisane od učenih ljudi, i u njima bejaše, da su ih hteli čitati, hiljade razloga da me smesta ubiju i bejaše u njima, da su ih hteli čitati, leka i melema za njihovu mržnju. I rekoh im da ih ne cepaju, jer mnoge knjige nisu opasne, opasna je samo jedna; i rekoh im da ih ne cepaju, jer čitanje mnogih knjiga dovodi do mudrosti, a čitanje jedne jedine do neznanja naoružanog mahnitošću i mržnjom.”

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
20 hours ago, Lancia said:

Orson Welles, Al Jolson, Judy Garland, Bing Crosby, Fred Astaire, Shirley Temple, The Marx Brothers, Judy Garland, Doris Day, Laurel & Hardy, Desi Arnez, Robert Downey Jr., Mickey Rooney, Johnny Carson, Jack Benny, Billy Crystal, Dan Aykroyd, Mickey Mouse, Bugs Bunny (out of HBO Max). Little Britain je vec van BBC i Netflix kataloga. 

 

Ovo su sve Blackface zlocinci, cija se dela dovode u pitanje i koja su opasnosti da odu u bunker, kazu u sali sledeca na redu je Brown Sugar od Rolling Stones-a.

kako ce black sabbath sad zvati ?!

Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

:hail:

 

 

 

Ma lajkuuj mi post.

 

Vidis da  PPP postaje  fezbukolik.   

 

gledaćemo lajkove novih članova i nećeno više čitatti

Link to comment

ja se uopste ne bih bunio da su se dohvatili zivih rasista, recimo kraljice i familije. da su krenuli na bakingemsku palatu i usput srusili spomenik kraljici viktoriji, to bi vec bilo nesto. pa da nateraju babu da se javno izvinjava za rasizam i da se javno odrice za pocetak majke i oca pa redom. nego nalaze falicni pansion, gandija i statue robovlasnika za koje nije cuo niko ko se tim ozbiljno ne bavi ili zivi u komsiluku. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
33 minutes ago, Bujodrag said:

 

 

 

Ma lajkuuj mi post.

 

Vidis da  PPP postaje  fezbukolik.   

 

gledaćemo lajkove novih članova i nećeno više čitatti

 

Udario sam jedno "HVALA"

  • Haha 1
Link to comment
25 minutes ago, adam said:

ja se uopste ne bih bunio da su se dohvatili zivih rasista, recimo kraljice i familije. da su krenuli na bakingemsku palatu i usput srusili spomenik kraljici viktoriji, to bi vec bilo nesto. pa da nateraju babu da se javno izvinjava za rasizam i da se javno odrice za pocetak majke i oca pa redom. nego nalaze falicni pansion, gandija i statue robovlasnika za koje nije cuo niko ko se tim ozbiljno ne bavi ili zivi u komsiluku. 

 

 

btw. nisam pratio, zasto Ghandi?  Mrzeo cigane ili...?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...