Jump to content
IGNORED

Politička korektnost


čekmeže

Recommended Posts

:lol:

 

a što je student generacije sa istorije... očigledna velikosrbijanska zavera, samo zato što ima najviše ocene, brzo studira i ima nagrade iz istorije... iza toga stoje sanu i vučić. 

Link to comment

Carski. Oduvek su me fascinirali ti strastveni cuvari jezika kojima je nakaradno™ da koriste imenice zenskog roda a nije im nakaradno™ da citav tekst o zeni pisu kao o muskarcu.

Link to comment

:lol:

 

a što je student generacije sa istorije... očigledna velikosrbijanska zavera, samo zato što ima najviše ocene, brzo studira i ima nagrade iz istorije... iza toga stoje sanu i vučić.

uludo bačena mladost :cry:

Link to comment

Carski. Oduvek su me fascinirali ti strastveni cuvari jezika kojima je nakaradno™ da koriste imenice zenskog roda a nije im nakaradno™ da citav tekst o zeni pisu kao o muskarcu.

 

Evo ja sam taj. I nije mi nakaradno da o ženi pišem u muškom rodu, isto kao što mi nije nakaradno da o soli pišem u ženskom.

Link to comment

offtopik (ili mozda ne bas offtopik) primer, bez namere da ista dokazujem: mom drugaru koji najnormalniji cisgender hetero male (ali pomalo tupav) je bilo trulo da napise geronto-negovatelj u CV 'zato sto to ne postoji' (i stvarno google izbacuje 1 hit za query), pa je umesto toga stavio geronto-negovateljica :lolol:

Link to comment

ali jezik im je potpuno nestandardizovan i fali mu pola reci.

vidim da si poznavalac jezika kao prirodnih sistema, pa sam želela da ti skrenem pažnju na izraelski ivrit. 

Link to comment

I šta sad? Isprosipalo se onog najgoreg rasizma za sve pare, i sad malo šale i to je to? Jebi ga, prebio ženu, al' je ipak voli, ipak su oni bračni par, ne treba se tu mešati...

Link to comment

Evo ja sam taj. I nije mi nakaradno da o ženi pišem u muškom rodu, isto kao što mi nije nakaradno da o soli pišem u ženskom.

Kolega matori, pa ti samo branis stare, okostale, navike. Razumem ja to (a kako ne bih), ali svet ide dalje.

Link to comment

Kolega matori, pa ti samo branis stare, okostale, navike. Razumem ja to (a kako ne bih), ali svet ide dalje.

 

Ako svet ode dalje nema problema. Ali bojim se da svet upravo tu stoji na tim starim navikama.

Link to comment

+1

 

Stvarno ne znam sta se to sa njim odjednom zbilo.

 

odjednom? pa miralem je ovakav.... oduvek. ne primećujem nikakvo odstupanje u stavovima, niti u načinu na koji raspravlja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...