Jump to content
IGNORED

Politička korektnost


čekmeže

Recommended Posts

ne znam za slikanje srbljanovićke? mada nije bitno, ali eto, daj malo i estrade. 

 

i ti bi tim ljudima pomogla tako sto bi ih nazivala romima. a ne, ne daj boze, recimo organizovala akciju da im se napravi jos jedna bedna cesma.

:lol: miraleme, što kaze indi, to tako sa tatom pričaj, sa mnom samo gubiš vreme, ta vučićevska retorika je smešna.   

Link to comment

znam da gubim vreme, i to ne samo sa tobom. ali da pokusam jos jedared: tima sto zive u kartonu je pitanje naziva otprilike na 50 mestu prioriteta. lepo je sto zelis da im pomognes na forumu i fejsbuku, ali oni vrlo malo koristi imaju od toga.

Edited by Miralem
Link to comment

ne znam za slikanje srbljanovićke? mada nije bitno, ali eto, daj malo i estrade. 

 

Ovo nije bila estrada, uoci nekih izbora bese..

Ili, i to sto kazes, i to je neka estrada.

Link to comment

pa kad ne znaš da se organizuješ. evo npr. sejlorka, srbljanovićka i ja smo upravo na spa tretmanu, lakiraju nam nokte, ali prvo na jednoj ruci, da bismo mogle drugom da tvitujemo o tome kako smo tužne, ali i posvećene pravima roma. znači, sve može. 

Link to comment

pa kad ne znaš da se organizuješ. evo npr. sejlorka, srbljanovićka i ja smo upravo na spa tretmanu, lakiraju nam nokte, ali prvo na jednoj ruci, da bismo mogle drugom da tvitujemo o tome kako smo tužne, ali i posvećene pravima roma. znači, sve može. 

OK, i to je neki odgovor na moj post.

Hvala.

Link to comment

 

Ti si najjadniji čovek u istoriji jadnosti. Rupe u znanju poponjavaš seksizmom. 
 
Ni čitanje ti nije jača strana. Napisala sam da ima studija. Samo što tebe to ne zanima, ti sve već znaš bolje od drugih.

 

Zanima me, itekako, daj da vidim, molim te.

 

A sto se - sada - i seksizma tice, pa rekoh ti: branis moderne fraze modernim frazama, sve se ufajuci da budes u trendu.

Ne ide to tako: ogradio sam se i pozvao te na diskusiju sa sve studijama, ravnopravnu po svim osnovama, da bi se ti sakrila iza seksizma i vredjanja.

Link to comment

a jesi li ti ikad pokusao da uradis nesto ili samo dokazujes drugima da je ono sto rade bezveze? evo zbog nekoga gore neka djeca imaju rodni list, drzavljanstvo i te sitnice, al' sto ce im to. trebalo je da cekaju da svima bude bolje pa onda da se upisu u skolu.

Link to comment

Zanima me, itekako, daj da vidim, molim te.

 

A sto se - sada - i seksizma tice, pa rekoh ti: branis moderne fraze modernim frazama, sve se ufajuci da budes u trendu.

Ne ide to tako: ogradio sam se i pozvao te na diskusiju sa sve studijama, ravnopravnu po svim osnovama, da bi se ti sakrila iza seksizma i vredjanja.

 

Ako te zanima baš rat, ja ti preporučujem J. Wilhelmsen 'How War Becomes Acceptable: Russian Re-phrasing of Chechnya'. Inače o dehumanizaciji kroz upotrebu određenih narativa možeš naći tone literature tako što ćeš u google (ili google scholar) ukucati 'dehumanizing the Other' ili nešto slično. Budi kreativan!

 

Ja ti dalje neću odgovarati jer si toliko ljigav i toliko mi se gadiš da imam potrebu da se istuširam posle forumske komunikacije s tobom. 

Edited by sailorman
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...