Jump to content

Bosna i Hercegovina - Iran, 25.06. 18:00

Bosna i Hercegovina - Iran  

4 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Bosna i Hercegovina
      0
    • Nerešeno
    • Iran

Recommended Posts

Avdija više i nije baš mladić, nek ide u TOŠK još par sezona i da o njemu za koju godinu pročitamo (ako već naletimo na tekst) kako se u meču protiv npr. Zvijezde Gradačac, uz skromnu svečanost i dodjele priznanja, od fudbala oprostio nekadašnji strijelac sa SP-a. Počasni gost ispred NS-a na oproštaju neka bude u savezu ponovno angažovani Munib Ušanović.

TOŠK  i adio Avdija.

Pa nemoj tako, red je da i zaradi koji €urić za pemzije. 

@tangodelta, nisu ćaviinieste, ali morao je igrati djeda Miske, posljednji fantazist plemenite loze. Zbog njega mi žao što BiH nije otišla na prošli Euro kad je još malo i mogao. Ali i ovako se oprostio jednim genijalnim ubacivanjem za Hajrovića protiv Argentine i nepriznatom asistencijom protiv Nigerije. Slava mu! 

Edited by Otto Katz

Pa nemoj tako, red je da i zaradi koji €urić za pemzije. 

Ma jok, nek bude opštinski sekretar za sport u Tešnju, do prave penzije.

Samo da ponovim. Begović bog i batina.

edit- Komšija, gastarbajter u penziji, donio razne pirotehnike za tri pobjede, sad sve odjetnom potpalio, prašti na sve strane, odlično izgleda.

Edited by fikret selimbašić

Begović klasa. Pjanić obećava, Jednako Kolašinac. Bešić krajnje zanimljiva pojava. TSS mož da bidne, ne mora da znači. Ko tu još ima ikakav potencijal, stoperi Bičakčić, Šunjić, Vranješ imaju volju, mladost i fizikalije... zadnja 2 se moraju hitno prodati u bolje klubove ili će potonuti. Hajrović, brzo će se vidjeti koji je njegov pravi nivo. Mujdža pristojan prosjek. Medunjanin, sam ne znam... To je 11 igrača, 8-9 pozicija. Znači iskopati još 4-5 pristojnih i može to biti fina ekipica za pristojne domete. Kad bi iskopali još nekog kao Kolašinac ili Bešić, postali bi mali bauk. 

E da, zaboravih napadače, Džeko i Ibišević bi mogli još par godina trpati, znači bauk može biti već sad. 

Edited by Otto Katz

Avdija više i nije baš mladić, nek ide u TOŠK još par sezona i da o njemu za koju godinu pročitamo (ako već naletimo na tekst) kako se u meču protiv npr. Zvijezde Gradačac, uz skromnu svečanost i dodjele priznanja, od fudbala oprostio nekadašnji strijelac sa SP-a.

Zapravo, Avdija je najbolji strijelac BiH na SP (broj odigranih utakmica).

Zapravo, Avdija je najbolji strijelac BiH na SP (broj odigranih utakmica).

Zajebavam se malo, valjalo je svašta progutat' na ovom prvenstvu, ovako mi biva malo lakše ;)

Begović klasa. Pjanić obećava, Jednako Kolašinac. Bešić krajnje zanimljiva pojava. TSS mož da bidne, ne mora da znači. Ko tu još ima ikakav potencijal, stoperi Bičakčić, Šunjić, Vranješ imaju volju, mladost i fizikalije... zadnja 2 se moraju hitno prodati u bolje klubove ili će potonuti. Hajrović, brzo će se vidjeti koji je njegov pravi nivo. Mujdža pristojan prosjek. Medunjanin, sam ne znam... To je 11 igrača, 8-9 pozicija. Znači iskopati još 4-5 pristojnih i može to biti fina ekipica za pristojne domete. Kad bi iskopali još nekog kao Kolašinac ili Bešić, postali bi mali bauk.

E da, zaboravih napadače, Džeko i Ibišević bi mogli još par godina trpati, znači bauk može biti već sad.

Lijep presjek, +1.

Izbjegavam domaće medije ovih dana ali danas je Kovinjalo u prenosu pominjao kako je Duško Bajević mogući naslednik Sušića. Ne bih se bunio, hajde da Duško krene pravi novu Grčku od naših igrača, slutim da bi se od naših resursa dala skrpiti neka naša verzija onoga što vidjesmo sinoć, ako ne dođe on onda neka ostane Sajo. Ne vidim neku jaku (ime selektorsko) alternativu dosadašnjem Sušićevom radu.

Edited by fikret selimbašić

Izbjegavam domaće medije ovih dana ali danas je Kovinjalo u prenosu pominjao kako je Duško Bajević mogući naslednik Sušića. Ne bih se bunio, hajde da Duško krene pravi novu Grčku od naših igrača, slutim da bi se od naših resursa dala skrpiti neka naša verzija onoga što vidjesmo sinoć, ako ne dođe on onda neka ostane Sajo. Ne vidim neku jaku (ime selektorsko) alternativu dosadašnjem Sušićevom radu.

Sušić je tragedija. Ono pražnjenje prostora za Nigeriju izostavljanjem lijevog beka će ostati u analima trenerstva kao svijetli primjer dubine do koje može ići pomračenje ljudskog uma. Halilhodžić ili tako neko kad bi došao , 1/4finale Eura. 

Sumnjam da bi se Halilhodžić ikad prihvatio zajebavanja sa nama, njega je teško dovesti i kao gosta-komentatora na neku bsansku tv. Ovo za Sušića se slažem ali opet bih mu povjerio ove kvalifikacije za evropsko, uz uslov da se niko od jačih™ imena ne prihvati selektorovanja. Naravno, radije bih da vidim Bajevića sa iskustvom iz Grčke i svega što je dole za sve ove godine proživio i naučio.

Dole je vrhunska obuka za balkanske trenere i selektore.

A možda sam samo malo popio pa brljavim svašta, jebiga, legla mi je čak i ova i ovakva pobjeda pa me ponijelo.

Antonin Panenka rekao da je BiH zaslužila prolaz i da je izbačena sudačkom pogreškom. Moralna pobjeda, da kakva druga!

Realno, sudija vas je bio ozbiljno izjebao. BiH jeste bila zaslužila da prođe, za razliku od Hrvata.

Nemam ništa protiv da poslije Kodre i Sliškovića za selektora ponovo dođe neko iz Veleža. Svejedno da li Duško ili Vahid.

Takođe mislim da Sušić ipak ostaje, ni tu nemam primjedbi ukoliko nekoga poput ove dvojice nemaju kao zamjenu za Saju.

• Create New...