Jump to content

Argentina - Nigerija

Rezultat?  

9 members have voted

1. 1. Rezultat?

• Argentina
      4
    • Nereseno
      2
    • Nigerija
      3

Recommended Posts

• Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ArleKino

4

• Feindouno

4

• Tolaa

5

• Giggsy

7

Top Posters In This Topic

Ovaj potez Lavezzija sa bocom za vodu je sasvim dovoljan pokazatelj koliko oni zarezuju ovu nesrecnu pojavi na klupi... Ovo ne da nije tim, ovo je jedno veliko nista. Vec sad Belgija moze da trlja ruke i pravi planove za polufinale...

Edited by ducca

Messi četiri gola na prvenstvu. Zlatna kopačka u najavi.

Samo neka trpa, u nekom bunilu sam tipovao pre pocetka prvenstva da ce zlatna kopacka doci iz Argentine. Doduse mislio sam da ce biti Di Maria  :whistle:

Ovaj potez Lacezzija sa bocom za vodu je sasvim dovoljan pokazatelj koliko oni zarezuju ovu nesrecnu pojavi na klupi... Ovo ne da nije tim, ovo je jedno veliko nista. Vec sad Belgija moze da trlja ruke i pravi planove za polufinale...

Moram da priznam da sam i ja zbunjen ovim prskanjem Lavezzija. Ako su takvi odnosi u repki, onda neće daleko dogurati.

Ovaj potez Lacezzija sa bocom za vodu je sasvim dovoljan pokazatelj koliko oni zarezuju ovu nesrecnu pojavi na klupi... Ovo ne da nije tim, ovo je jedno veliko nista. Vec sad Belgija moze da trlja ruke i pravi planove za polufinale...

Belgija je bila još gora u grupi od Argentine, bolje bi im bilo i jednima i drugima da se fokusiraju na 1/8, mogao bi neko da se opeče tu...

Ovaj potez Lavezzija sa bocom za vodu je sasvim dovoljan pokazatelj koliko oni zarezuju ovu nesrecnu pojavi na klupi... Ovo ne da nije tim, ovo je jedno veliko nista. Vec sad Belgija moze da trlja ruke i pravi planove za polufinale...

sta ucini sa vodom?

Moram da priznam da sam i ja zbunjen ovim prskanjem Lavezzija. Ako su takvi odnosi u repki, onda neće daleko dogurati.

Šta je bilo? Bio sam zauzet historijskim trijumfom Bosne&Hercegovine. 

• Create New...