Jump to content

Grčka - Obala Slonovače, 24.06. 22:00

Grčka - Obala Slonovače  

14 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Grčka
    • Nerešeno
      0
    • Obala Slonovače

Recommended Posts

Nego šta nego živeo. Izgleda da se ovde smatra da ekipa prepuna zvezda je nešto seksi, dok ekipa koja igra fudbal je fuj fuj.

• Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

17

• stoka

16

• bergasa19

11

• malkin

11

Top Posters In This Topic

MiddleClass

Živeo grčki fudbal!

+1

Kostarika-Grčka par 1/8 - ovo je najgore SP u istoriji!

Bravo poznavaoce i doktore fudbala!

Nego šta nego živeo. Izgleda da se ovde smatra da ekipa prepuna zvezda je nešto seksi, dok ekipa koja igra fudbal je fuj fuj.

Ovde si sasvim u pravu. Jedina svetla tačka tog EP-a je bila da je ekipa nepoznatih, požrtvovanih i jeftinih (na fudbalskom tržištu) fudbalera odvalila sve one skupocene timove, u kojima je jedan igrač vredeo koliko čitav grčki tim.

Ali ružan fudbal je ružan fudbal, ja kao posmatrač imam tu manu da želim da gledam lepu utakmicu sa puno golova.

Šta je bilo ružno u grčkoj igri na tom EP? Imam utisak da živite u nekom mitu.

Edited by bergasa19

Ništa ni manje ni više nego španskoj igri sa prošlog SP.

Ništa ni manje ni više nego španskoj igri sa prošlog SP.

Po nekom sećanju, niko na ovom forumu nije hvalio igru Španije na prethodnom SP-u.

kao sto rekoh. nije mu trebalo do jutra.

Ali ružan fudbal je ružan fudbal, ja kao posmatrač imam tu manu da želim da gledam lepu utakmicu sa puno golova.

Da bi osvojili EP, morali su da daju više golova od svake ekipe koja im se u tom trenutku našla na putu, tako da ti hejt ide na pogrešnu adresu. Uostalom, šta je sprečavalo sve te seksi timove da napune Grke do vrha, uz lepršavu igru?

Naravno da nije bilo ništa. Makar ja volim da gledam disciplinovanu ekipu u kojoj svako zna šta kad treba da radi, bila to tadašnja Grčka ili današnji Meksiko ili SAD. 

Non stop se pominje neki grčki autobus iz 2004, imam utisak da ljudi nisu ni gledali njihove partije.

kao sto rekoh. nije mu trebalo do jutra.

Stvarno nemam nameru ni potrebu da polemišem sa podjebavačima koji su izgleda prespavali igru Grčke na tom EP.

Psihodelija

jebiga, grci su bogovi srece ali iz ove grupe idu zasluzeno dalje. danas su bili bolji a nisu bili losiji ni od japana iako su igrali 60 minuta sa 10 igraca. smesna grupa i kostarika ne bi trebalo da ima problema u osmini finala (kako ovo zvuci :D ).

USra Lamouchi izvodjenjem Gervinha. Koja li je je logika stajala iza toga ne znam, ali opasno sam se iznervirao i drago mi je da je izduvao.

• Create New...