Jump to content

Grčka - Obala Slonovače, 24.06. 22:00

Grčka - Obala Slonovače  

14 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Grčka
    • Nerešeno
      0
    • Obala Slonovače

Recommended Posts

Zašto je za Grke rezervisan termin antifudbal kad su večeras  bili duplo bolji?

kolje ih reputacija. u mojim očima su mnogo porasli večeras, ali mogu da razumem one koji ih ne vole nešto naročito zbog minulog rada.

kad se to ostavi po strani, dobiješ 90 minuta strpljive, disciplinovane i požrtvovane timske igre u kojoj je kvalitet koji imaju iskorišćen valjda do maksimuma. kapa dole.

• Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

17

• stoka

16

• bergasa19

11

• malkin

11

Top Posters In This Topic

kolje ih reputacija. u mojim očima su mnogo porasli večeras, ali mogu da razumem one koji ih ne vole nešto naročito zbog minulog rada.

kad se to ostavi po strani, dobiješ 90 minuta strpljive, disciplinovane i požrtvovane timske igre u kojoj je kvalitet koji imaju iskorišćen valjda do maksimuma. kapa dole.

Nikad mi to neće biti jasno, kao što mi je nejasna žvaka o taličnim bunkerašima koji su osvojili evropsko prvenstvo, što izmedju ostalog uopšte nije tačno.

Na usporenom snimku se vidi da igrač Obale Slonovače spušta nogu na zemlju pre nego što je zakačio Samarasa, koji kači za nogu igrača OS, zatim se sam sapliće i pada...

Nikad mi to neće biti jasno, kao što mi je nejasna žvaka o taličnim bunkerašima koji su osvojili evropsko prvenstvo, što izmedju ostalog uopšte nije tačno.

Bravo. Ljudi su i tamo odigrali kako je jedino moguće i kako jedino treba u datim okolnostima, i uzeli EP sa sasvim prosečnom ekipom. Ništa krađa, ništa luda sreća.

Ima gomila ekipa sa mnogo boljim (čak vrhunskim) igračima koje igraju ružan fudbal, tipa Hrvatska od 98. do sad, pa se neuporedivo više hejluju, a Grcima se kenja po podvizima.

Grci igraju odvratan fudbal, zašto bi ih neko voleo?

evo vidis da ce nas bergasa do jutra ubijediti da su titulu osvojili jednim seksi fudbalom

evo vidis da ce nas bergasa do jutra ubijediti da su titulu osvojili jednim seksi fudbalom

Ma nemači pojma. Priseti se prvih pola sata na otvaranju prvenstva i viktorije pred golom mamojebačkih majstora lopte kao što su Portugalci koje su grčki nemači pojma dvaput dobili.

Edited by bergasa19

Ništa bolje od Grka 2004e nisu Španci odigrali u Južnoj Africi, pa su na kraju uzeli.

Fakat nisu bili blistali, ali meni su ostali urezani u pamćenje tadašnji Strajnićevi prenosi utakmica u kojima je igrala Španija.

Ko je uopšte pominjao seksi fudbal?

Smešno mi je kada vidim kako ljudi gorljivo navijaju za raspale bande tipa Bosna, Hrvatska ili afričke reprezentacije, računaju kako bi srpski potencijal prošao da je kojim slučajem na SP, a onda se poseru po ekipi koja pošteno i disciplinovano zaradi nešto na terenu (a to nešto je, između ostalog, trofej koji ni jedna ekipa iz ex-SFRJ za života neće videti iz blizine).

• Create New...