Jump to content

Grčka - Obala Slonovače, 24.06. 22:00

Grčka - Obala Slonovače  

14 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Grčka
    • Nerešeno
      0
    • Obala Slonovače

Recommended Posts

umrecu od tuge jbt, girosdzija Karagunis i najnesimpaticnija ekipa u kosmosu idu dalje i to na Kosta jebenu Riku, koju prolaze 99,99%. Pa sunce ti, sunce ti jebem

• Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

17

• stoka

16

• bergasa19

11

• malkin

11

Top Posters In This Topic

I idiot trener koji izvodi Drogbišu koji bi odvlačio pažnju barem dvojice ...

Kako je poceo prvenstvo [sa izostavljanjem Drogbe iz startne postave protiv Japana], tako ga je i zavrsio.

Po toj logici, uvek kad osetiš protivnika iza sebe, samo zakačiš njegovu nogu i padneš, sudija mora da ti sudi prekršaj/ penal ...

Ti si bese u Istanbulu? Nemoj puno da slavis :P

Pa nalazi se na najboljem mestu, pravo na Galatu, pa da istakne zlatno-skarletnu zastavu  ^_^

Edited by MancMellow

Грци су били прилично бољи, 2 пречке, статива...мислим да је требао и црвени у оној контри Грка за Калуа.

Veceras Grci dobri.Pokazali da imaju srce,nisu se izgubili kada su primili go.SVAKA CAST.Par Grcka - Kostarika daje jednog cetvrtfinalistu.Pa za milion bilo cega ovo ne bih mogao da predvidim.

Kako je poceo prvenstvo [sa izostavljanjem Drogbe iz startne postave protiv Japana], tako ga je i zavrsio.

Ovo mu je bio jedini dobar potez na mecu zapravo, lupate.

Drogba odavno ne moze da odigra 90 min na visokom nivou. Sta ce mu napadac koji ne moze da istrci kontru? Pritom su na terenu trojica drugih koji to mogu. I to o odvlacenju igraca je klasicna stokina glupost, nemaju Grci pametnijeg pisla vec da udvajaju mrtvog konja.

nekako mi je više izgledalo da je Grk njemu zakačio nogu

K'o Chiellini Suarezove zube? :p (Sorry, morao sam.)

Grci iskoristili to sto Slonovi ne znaju zavrsiti kontru 3 na 2. Nista cudno za Slonove obzirom na sve tragedije koje su ih zadesile unazad sedmicu dana.

aaaaa bravo grci!!!!!! slonovi su ispali glupi ko kurac. imali su rezultat, imali su crknute grke, samo su trebali privesti kraju ovu dramu. tipicno africki, ljudi dobili rezultat i zavrsili tekmu 10 minuta prije kraja. kontra prije penala, 4 igraca se nije vratilo ped svoj gol ostali su samo gledali. penal cist ko suza. bas mi je drago za grke. ovu utakmicu se se borili ko lavovi. Imali su dvije precke i stativu, zatvorili su se kada su imali rezultat, cim su ga izgubili okrenuli su taktiku u sekundi...svaka cast uz sve pehove i povrede. laze ko kaze da nebi volio da vidi srbiju na nivou grcke bez obzira na stil igre. Jbg ipak srpski standardi su nedostizni, chupavi grci igraju antifudbal, tika taka sranje, talijani su picke...ehhh...nista nek srbi pjevaju himnu

DarkAttraktor

Kako da ih orobe? Tako sto useru kontru 4 na 2 i naprave retardiran penal?

ma kakav crni penal. da je ovaj vilin konjic kontakt penal sviralo bi se 5 penala po svakoj utakmici.

Уосталом против силних богова се не може. Ника је увек ту, а шта је са Зевсом и другарима..

Грци су били прилично бољи, 2 пречке, статива...мислим да је требао и црвени у оној контри Грка за Калуа.

+1 

Kalu je trebalo posle one banane da dobije zuti pa crveni, tu je Grcka bila ostecena. 

ma kakav crni penal. da je ovaj vilin konjic kontakt penal sviralo bi se 5 penala po svakoj utakmici.

Ja ne znam sta se s tobom desilo u zadnjih par mjeseci majkemi

• Create New...