Jump to content

Italija - Urugvaj 24.06. 18:00

19 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Italija
      7
    • Nereseno
      3
    • Urugvaj
      9

Recommended Posts

gervasius twinkleminkleson

Nije li se ovom izjavom posrao na lugana i tabareza koji su tvrdili da se ništa nije desilo, da mu je namješteno isl.

Sve u svemu, djeluje kao parodija.

• Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• copkillah

43

• MancMellow

37

• Zhota

36

• Weenie Pooh

32

ne znam. kako bi se ti inace branio? sta je trebalo da kaze? kriv sam, skinite mi ovu nenormalnu kaznu, molim vas.

Pa.. možda. Ovo zvuči kao ono sa klizanjem na koru od banane. S tim što postoji video snimak na kojem se ta kora baš i ne vidi

al je ovde radio ceo 1 tim na saopštenju, pošto on sam ovo nije sročio ovako 110% :D

“After several days of being home with my family, I have had the opportunity to regain my calm and reflect about the reality of what occurred during the Italy-Uruguay match on 24 June 2014,” he wrote. “Independent from the fallout and the contradicting declarations that have surfaced during these past days, all of which have been without the intention of interfering with the good performance of my national team, the truth is that my colleague Giorgio Chiellini suffered the physical result of a bite in the collision he suffered with me. For this I deeply regret what occurred. I apologise to Giorgio Chiellini and the entire football family. I vow to the public that there will never again be another incident like this.”

Narocito onaj deo "I have had the opportunity to regain my calm and reflect..." :lolol: lawyer/HR style speak Ali neka, ko priznaje, pola mu se prasta. Ili bar trecina.

Narocito onaj deo "I have had the opportunity to regain my calm and reflect..." :lolol: lawyer/HR style speak Ali neka, ko priznaje, pola mu se prasta. Ili bar trecina.

čekaj, a ovo?

my colleague Giorgio Chiellini suffered the physical result of a bite in the collision he suffered with me.

"kao posledica sudara Chiellini je pretrpeo/zadobio telesnu posledicu jednog ugriza" :D

upitno je meni ovo advokatsko/HR priznanje  ^_^  

Mora nekako da "sacuva dostojanstvo". Kao priznaje, ali ipak ostavlja delic sumnje da "mozda nije bilo naemrno". Svako interpretise po svom, ali za Fufu ce ovo verovatno biti doboljno. Za neki pravi sud ne bi nikada.

Žao mi je samo što je Kjelini bio prisiljen da kaže da mu nije ništa i da je kazna preterana, ko zna šta su mu prljavi Južnoamerikanci uradili sa porodicom...

Zašto se izvinjava kad je samo pao i slučajno udario Chiellinija u rame usled čega je osjetio bol u zubima?

Zato što je pored svih dosadašnjih dijagnoza, još i jajara i beskičmenjak pride. Nema tog tuširanja i advokatskog tima koji će da isprovociraju barem mrvu dostojanstva kod 1 plačipičke.

Kjelini je jedna od najantipatičnijih aktuelnih fudbalskih pojava, pa je smogao snage da da lafovsku izjavu. Ovom dripcu nažalost nema pomoći.

Žao mi je samo što je Kjelini bio prisiljen da kaže da mu nije ništa i da je kazna preterana, ko zna šta su mu prljavi Južnoamerikanci uradili sa porodicom...

Cek, ti ovo ozbiljno?

Weenie Pooh

FIFA potvrdila da Suarez sme da trenira, tj. da nisu ni nameravali da mu to pravo oduzmu. Kao što rekoh, potpuno je suluda bila interpretacija po kojoj nekako mogu da ga spreče da ide na trening.

Claudio Sulser, the head of Fifa’s disciplinary committee, appeared to clear Suárez to take part in pre-season training at a press conference in Rio de Janeiro on Thursday . “No you can’t limit those rights to the player, because it would be disproportionate,” he said.

• Create New...