Jump to content

Italija - Urugvaj 24.06. 18:00

19 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Italija
      7
    • Nereseno
      3
    • Urugvaj
      9

Recommended Posts

Weenie Pooh

Sjajno :D

Što se tiče jurisdikcije, LFC bi teoretski imao veće šanse da izvrši pritisak na FA ili UEFA da ne primene to rešenje koje je FIFA donela, jer se oni pitaju za interpretaciju "svih fudbalskih aktivnosti", u njihovim takmičenjima bi nastupao. Samo što su i te šanse ništavne, nisu valjda blesavi da prljaju ruke.

• Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• copkillah

43

• MancMellow

37

• Zhota

36

• Weenie Pooh

32

FA da takvu stvar uradi za coveka koji je maltene rekao da mu je izbacivanje ekipe te iste FA bio skoro pa najsrecniji trenutak u zivotu? :D No fckin chance. 

Pitanje je sta bi uradili i za 1 Gerrarda, a ovo...

Edited by MancMellow

ali bizarnost svega toga. gledaju te milioni i milioni ljudi i ti ne mozes da se iskontrolises, iako znas da to moze da ti sjebe i tim i karijeru i ionako ekstremno poljuljanu reputaciju... 

mentalać, što bi reko narod.

ono kad se vratis na forum posle 6 meseci da nekome kazes da je toliko glup da je steta trositi posteni muski polni organ za poredjenje. vise kao neka zivotinja koja njace, sprava za ostrenje nozeva ili nesto vise od toga, socijalni eksperiment o granicama tolerancije prema ljudima nesvesnim svog mentalnog kapaciteta. 

absolutno si neprejebiv, oborio se sve rekorde ovog foruma.

javi se mejdejki, mogao bi da budes zanimljiv za nauku.

cestitam, najiskrenije. rispekt!

Edited by gazza1

ono kad se vratis na forum posle 6 meseci da nekome kazes da je toliko glup da je steta trositi posteni muski polni organ za poredjenje. vise kao neka zivotinja koja njace, sprava za ostrenje nozeva ili nesto slicno. absolutno si neprejebiv, oborio se sve rekorde ovog foruma.

cestitam, najiskrenije. rispekt!

O-kej, znači postoji još jedan o kome misliš isto što i o meni... Šteta što se on i ja toliko ne slažemo, pa da oformimo partiju...

CAS je jedino mesto gde mo mogli da se zale. Nekakve zalbe, kurci/palci, "civilnim sudovima" bi znacilo instant izbacivanje FA iz svih takmicenja. U najboljem slucaju (ie, ako ne bude izbacena cela FA), LFC bi dobio zabranu nastupanja u svim takmicenjima. Mozda zvuci da bi mafiji lova glavni interes bila, ali im je pozicija bitnija, kao i presedan koji bi napravili ako FUFA ne bi reagovala ovako.

E kad je dotle doslo da gazza izlazi iz naftalina da objasni :Hail:.

Od pocetaka ppp niko nije uspio da skupi toliko glupih postova za tako kratko vrijeme, masivan rispekt. Za moderaciju takodje rispekt, ladite jaja, jebe se vama.

ovo prevazilazi sve moje predrasude prema ovom mestu. nisam znao da ima bas ovakvih manijaka kao sto je ovaj pobesneli sto se sad javlja samo da bi me vredjao .  :lolol:

ovaj fei me stalkuje otkad sam dosao na forum, rekao bi covek da previse paznje posvecuje jednom nebitnom liku sa jednog nebitnog sportskog foruma. sad jos zahteva da me se banuje zato sto... ne mislim isto kao on o nekim stvarima vezanim za fudbal.

on ce sad napisati da je to zato sto sam glup, na sta cu mu ja odgovoriti da je misljenje definitivno obostrano. da ne ubacujem sad onaj klise o pameti kao najpravednije raspodeljenoj osobini, itd.

ovo ce biti prvi post koji cu prijaviti moderaciji. u slucaju nereagovanja smatram da bi bilo fer da mi se dozvoli da uzvratim istom merom.

Wow, ovo nisam očekivao, rispekt za mesara.

Luis Suarez dobio je šamarčinu od Fife u vidu četvoromesečne zabrane svih fudbalskih aktivnosti i devet mečeva neigranja za reprezentaciju, ali mu od tog trenutka stiže podrška sa svih strana sveta: od navijačanjegovih UrugvajacaDijega Maradone, a sada se oglasio i Đorđo Kjelini, italijanski štoper koji je bio žrtva sada već čuvenog ugriza.

Kjelini smatra, kao i većina ljudi, da je kazna - prestroga:
"Kazna je preterana", jasan je prvotimac Juventusa.

"Trenutno u meni ne postoji osećaj radosti zbog takvog epiloga, nema želje za osvetom, nema mržnje. Desilo se šta se desilo, i to je to, sve to ostaje dole na terenu. Postoji osećaj besa jer smo izgubili utakmicu i ispali sa Svetskog prvenstva. Moje misli su uz Luisa i njegovu porodicu, čeka ih veoma težak period", pomirljivim tonom govori Kjelini.

Italijan kaže da bi Suarezu trebalo omogućiti da trenira sa saigračima (Fifina suspenzija "kaže" da Urugvajac neće smeti da trenira sa igračima Liverpula, niti da prisustvuje bilo kojoj utakmici).
"Ako već ne može da se promeni donesena odluka, iskreno se nadam da će mu biti dozvoljeno da bude uz svoje saigrače, da trenira. Jer ovakva kazna može da ga otuđi od svih", jasan je Kjelini.

John Coltrane

Trenutno ga branim samo od jadnjikavog sablažnjavanja tj. masovne histerije. Veruj mi na reč, njegove gluposti više nerviraju mene nego tebe, ali nemojmo se praviti da je prisutstvo Suareza u fudbalu loša, gora, najgora stvar na svetu. Kakvom bi ste kaznom bili zadovoljni, pobogu? Streljanjem?

Brnjicom ili dozivotnom zabranom, npr.

Izvinjavam se ako je bilo

http://vukajlija.com/reakcije/146195

• Create New...