Jump to content

Italija - Urugvaj 24.06. 18:00

19 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Italija
      7
    • Nereseno
      3
    • Urugvaj
      9

Recommended Posts

• Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• copkillah

43

• MancMellow

37

• Zhota

36

• Weenie Pooh

32

Dobro je prosao kako je moglo da bude. Ipak, zao mi je sto ga nece biti, jer ma sta ja mislio o njegovim ispadima, ipak je odlican fudbaler zbog kojeg se i gleda fudbal. A zao mi je i Urugvaja.

Nadam se da ce stisnuti muda i napaliti se protiv Kolumbije i ostalih (ako prodju kokaince).

Inače kažu da Liverpul razmatra mogućnost da tuži FIFA zbog tog "global ban". Carra se javio i rekao u fazonu, "Pošto Urugvaj nije ispaštao kada je Suares prošli put bio kažnjen, zašto bi sada Liverpul ispaštao zbog Urugvaja?".

Ne mislim ništa o tome pošto smo i prošle sezone razbijali na početku bez njega, zašto ne bismo opet, ovaj put jači.

Preteruju mnogo sa ovim hajpom oko grickanja svi.

Meni samo krivo što Suki neće odigrati još par mečeva na prvenstvu, ono protiv kraljičinih ćosavih fićfirića je bilo neprocenjivo

Inače kažu da Liverpul razmatra mogućnost da tuži FIFA zbog tog "global ban". 

Kome će da ih tuži? Fudbalskoj federaciji Sunčevog sistema? Ujedinjenim nacijama?

Edited by MancMellow

Kome će da ih tuži? Fudbalskoj federaciji Sunčevog sistema? Ujedinjenim nacijama?

Ne znam, nisam razmišljao o tome, samo prenosim ono što sam pročitao. Ja sam se već oprostio s njim do novembra, ako se i desi neko čudo - super, ako ne, nema veze.

LFC boardroom sources said that the club would explore the possibility of a lawsuit against FIFA over the decision 'global ban'. (Oliver Kay, The Times)

CAS u Lozani? ne znam ima li sličnog presedana kad je tužba protiv  FIFE u pitanju, ali to mi deluje kao instanca kojoj bi možda mogli da se obrate.

Samo to, a oni u principu samo ispituju da li je bilo greške u proceduri. Ne do bog da ih tuže nekom "civilnom" sudu, to bi moglo loše da se završi...po klub. Ko da ne znamo koja je to maf...udruga. 

Edited by MancMellow

Mislim da sigurno neće moći da pokrenu pitanje jurisdikcije FIFA, jer FIFA možda jeste privatno telo, ali FA je članica tog tela, a Liverpul je član FA, tako da potpada pod jurisdikciju FIFA. Živo me zanima kako će ta tužba da bude postavljena, ukoliko dođe do iste.

gervasius twinkleminkleson

Inače kažu da Liverpul razmatra mogućnost da tuži FIFA zbog tog "global ban". Carra se javio i rekao u fazonu, "Pošto Urugvaj nije ispaštao kada je Suares prošli put bio kažnjen, zašto bi sada Liverpul ispaštao zbog Urugvaja?".

Ne mislim ništa o tome pošto smo i prošle sezone razbijali na početku bez njega, zašto ne bismo opet, ovaj put jači.

Za šta bi mogli da ih tuže? Jedino ako takva kazna nije predviđena nego su je na mjestu izmislili, otherwise... Ne vidim šta mogu uraditi.

Mislim da sigurno neće moći da pokrenu pitanje jurisdikcije FIFA, jer FIFA možda jeste privatno telo, ali FA je članica tog tela, a Liverpul je član FA, tako da potpada pod jurisdikciju FIFA. Živo me zanima kako će ta tužba da bude postavljena, ukoliko dođe do iste.

Najjači tweet na ovu temu:

FIFA have had a hearing about Suarez bite incident and they have awarded it to Qatar.

• Create New...