Jump to content

Italija - Urugvaj 24.06. 18:00

19 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Italija
      7
    • Nereseno
      3
    • Urugvaj
      9

Recommended Posts

Osim činjenice da propušta Man City utakmicu ali ne i Man Utd :cry:

Aaaa, pa ne, to niko ne bi voleo, mora da istrči na Trafford posle svega ovoga, to će biti 1 svečani doček  ^_^

• Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• copkillah

43

• MancMellow

37

• Zhota

36

• Weenie Pooh

32

Aaaa, pa ne, to niko ne bi voleo, mora da istrči na Trafford posle svega ovoga, to će biti 1 svečani doček ^_^

Puno zanimljivije ce biti ako volja zdrijeba™ spoji Liverpool i Juventus u grupnoj fazi. :)

Weenie Pooh

Ja ne mogu da verujem da ti i dalje pokusavas da ga branis tj. opravdas njegove bolesne poteze?!

Trenutno ga branim samo od jadnjikavog sablažnjavanja tj. masovne histerije. Veruj mi na reč, njegove gluposti više nerviraju mene nego tebe, ali nemojmo se praviti da je prisutstvo Suareza u fudbalu loša, gora, najgora stvar na svetu. Kakvom bi ste kaznom bili zadovoljni, pobogu? Streljanjem?

Ne, kazna je dovoljno ostra. Nisam provobitno video da ne sme ni da trenira sa klubom (dakle nikako) tako da je to poveliki zajeb. 

Edited by MancMellow

Znači 4. ujed će biti  suspenzija na minimum 2 godine.

Već vidim engleske kladionice u kojima se pogađa datum novog ujeda :D

Zar nisu švedske kladionice to imale u ponudi?

ali bizarnost svega toga. gledaju te milioni i milioni ljudi i ti ne mozes da se iskontrolises, iako znas da to moze da ti sjebe i tim i karijeru i ionako ekstremno poljuljanu reputaciju... 

mentalać, što bi reko narod.

mentalać, što bi reko narod.

Tako ti je to otkad je BBC krenuo nizvodno sa Channel 4 i Film 4...

Ne bijaše li priča negdje da je neko uzeo 700 eura jer je igrao na to da će Suarez ujesti nekog na SP?

• Create New...