Jump to content

Italija - Urugvaj 24.06. 18:00

19 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Italija
      7
    • Nereseno
      3
    • Urugvaj
      9

Recommended Posts

• Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• copkillah

43

• MancMellow

37

• Zhota

36

• Weenie Pooh

32

Koga boli patka za klupski fudbal i teško gosovanje na Aptonu dok traje ovakvo WC.

Treba se navići jer sam 99,99% vremena u fazonu "ukinite reprezentativni fudbal", ovo SP nas je ukenjalo s obzirom koliko je prezabavno.

Urugvajci prete da neće da igraju protiv Kolumbije, ludnica :lol:

Isto im je, ionako ce izgubiti 3:0, a fasovali bi i da je Zubator igrao.

Weenie Pooh

Ovo prvenstvo sad stvarno ima sve - osim odličnog i efikasnog fudbala, imamo idiotske ekscese na terenu, afričke reprezentacije u internom kolapsu, a sad i bivšeg šampiona sveta koji preti da napusti takmičenje :jerry:

uu hrabra procena... dobro, sad je vrlo prosto, ili će biti maksimalno napaljeni i besni ili će potpuno pasti. U svakom slučaju očekujem sjajnu utakmicu

MiddleClass

Kako su srecni copi i vini sto su dobro prosli sa ovom kaznom. Maltene ista ko ona od 10 meceva. Dolazi posle 9 meceva PL i 3 meca LS. Zabranjen mu je i transfer sto znaci da ostaje u Liverpulu makar do januara. Jebote, da nije kaznjen i Urugvaj i njihovi navijaci na SP - ovo bi se racunalo kao nagrada!

Da, da nece Urugvaj izaci. Ko da ne znaju da bi naredno SP na kome bi igrali bilo 2034. :lol:

Edited by MiddleClass
Weenie Pooh

... čeka se onaj kretenasti večiti optimista, kakoszove, što prati Liverpul od 1948. na ovamo a ne samo kad konkurišu za titulu kao što su neki zlobnici insinuirali.

Tačno sam ga prizvao, odmah je počeo da spamuje PL topik :isuse:

John Coltrane

kakvo sranje, bog fudbala se ne kaznjava za vreme sp :(

pu...

A Maradona '94?

I nema potrebe za kukanjem. Pola avgusta nema tekmi, pa one pauze u septembru i oktobru za kvalifikacije. Propustice skoro ko prosle sezone, big deal. Najgore je sto ce taj bolesnik opet ujesti nekog.

Weenie Pooh

Najgore je sto ce taj bolesnik opet ujesti nekog.

Da, stvarno, to je apsolutno ubedljivo najgore od svega. (Osim činjenice da propušta Man City utakmicu ali ne i Man Utd :cry: ) Trebalo je da ga doživotno suspenduju, to je jedini način da se plemenita igra osigura od takvih spodoba.

Realno, nemaš razloga za brigu - sad kad počnu svi štoperi da ga čuvaju metodom lakat u usta, verujem da će se potruditi da ih izbegne.

John Coltrane

Da, stvarno, to je apsolutno ubedljivo najgore od svega. (Osim činjenice da propušta Man City utakmicu ali ne i Man Utd :cry: ) Trebalo je da ga doživotno suspenduju, to je jedini način da se plemenita igra osigura od takvih spodoba.

Realno, nemaš razloga za brigu - sad kad počnu svi štoperi da ga čuvaju metodom lakat u usta, verujem da će se potruditi da ih izbegne.

Ja ne mogu da verujem da ti i dalje pokusavas da ga branis tj. opravdas njegove bolesne poteze?!

Ja ne mogu da verujem da ti i dalje pokusavas da ga branis tj. opravdas njegove bolesne poteze?!

Ja ne mogu da verujem da topic o ovom bolesniku ima 37 strana.

• Create New...