Jump to content

Italija - Urugvaj 24.06. 18:00

19 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Italija
      7
    • Nereseno
      3
    • Urugvaj
      9

Recommended Posts

Poredjenje ovoga sa nekim drugim slučajem je besmislena i, naravno, ima za cilj da se malo zamuti slika. Činjenica je da se budala ponela agresivno. To što je gore slomljena noga nego ovo nije baš značajno. Uostalom pričamo o liku koji je višestruki povratnik ™, i to ne samo kad se radi o ugrizima.

go on?

• Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• copkillah

43

• MancMellow

37

• Zhota

36

• Weenie Pooh

32

Osnovni problem je to što je FIFA izgleda odustala od instistiranja na čistoj igri i ne sankcioniše svinjarije, pa to na kraju dovede do ovog ekstrema.

Kad čujem naše komentatore 'pametan faul' ja lepo dobijem nervni slom, ali takvo ponašanje se godinama toleriše, zašto neki ludak onda ne bi izvukao zaključak da može slobodno da ujeda igrače na terenu?

go on?

Pa recimo, namerno igranje rukom na gol liniji i "negrito incident" su samo dva slucaja koja mi odmah dodju pred oci.

gervasius twinkleminkleson

Udaranje šakom Jare prije par godina? Volej u stomak... Nekoga u PL?

Edited by gervasius twinkleminkleson

Pa recimo, namerno igranje rukom na gol liniji

Ja iskreno ne kapiram sta ljudima toliko smeta kod ovoga, a to kao da je svima prva zamerka na njega.

Weenie Pooh

Ja iskreno ne kapiram sta ljudima toliko smeta kod ovoga, a to kao da je svima prva zamerka na njega.

Izbacio celu Afriku, smrad. Posle se još radovao kad su promašili penal, zamisli!

Stoji to što gervasius kaže da se "poneo agresivno" i da mu nije prvi put, mene je od toga strah svaki put kad izađe na teren ali bounds of reason - agresivnog ponašnja raznih vrsta na terenu je uvek bilo i biće. Za te stvari postoje propisane sankcije, uglavnom u vidu crvenog kartona, nema potrebe izmišljati rupu na saksiji samo zato što je ova forma agresije egzotičnija od ostalih.

Izbacio celu Afriku, smrad. Posle se još radovao kad su promašili penal, zamisli!

Stoji to što gervasius kaže da se "poneo agresivno" i da mu nije prvi put, mene je od toga strah svaki put kad izađe na teren ali bounds of reason - agresivnog ponašnja raznih vrsta na terenu je uvek bilo i biće. Za te stvari postoje propisane sankcije, uglavnom u vidu crvenog kartona, nema potrebe izmišljati rupu na saksiji samo zato što je ova forma agresije egzotičnija od ostalih.

Samo što se oni potežu po instrukcijama FIFE, 1994-te se crveni dobijao za ono za šta se danas ni žuti ne dobija.

Kad čujem naše komentatore 'pametan faul' ja lepo dobijem nervni slom, ali takvo ponašanje se godinama toleriše, zašto neki ludak onda ne bi izvukao zaključak da može slobodno da ujeda igrače na terenu?

Taj izraz postoji otkad ja znam za sebe, a to nije malo.

A tema je već postala neviđeno ludilo. Na kraju ćemo doći do zaključka da zapravo FIFA, UEFA i ujedeni igrači treba da se izvine Suarezu.

Na kraju, da se prisetimo malo kako je to bilo dok su nadležne instance pažljivo vodile računa o zdravlju fudbalera:

terry-butcher_1474020c.jpg

Edited by ljakse

ali ovo opravdavanje svakog suarezovog poteza :lol:

da ubije coveka uini i ck bi ga nekako odbranili

znaš ti koje se pare uzimaju na tome? :lol:

inače, da zaključimo slučaj, internet je otkrio tajnu koja se krila iza ujeda

10446634_733448710046128_534874507336957

Edited by copkillah

misljenja sam da bi svaki nesportski/ekstremno grub potez trebalo najstrozije sankcionisati, u skladu sa prekrsajem.

sada pricamo o suarezu, a juce sakho namerno zviznuo coveka laktom.

van bomel bukvalno prebijao ljude na proslom prvenstvu.

za koji kurac vam sluze kamere, magarci odvratni fifini? serem ti se u sport.

• Create New...