Jump to content

Italija - Urugvaj 24.06. 18:00

19 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Italija
      7
    • Nereseno
      3
    • Urugvaj
      9

Recommended Posts

Chiellini se već na početku meča pokazao kao "častan padavičar" u šesnastercu tako da me je njegova teatralnost ostavila revnodušnim kod zubnog faula. verovatno je i sudija gledao tako. ovaj se zalaktao padajući u trans, drugi krenuo glavom isturivši zube i sudarili se na svom terenu. big deal :ohmy:

• Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• copkillah

43

• MancMellow

37

• Zhota

36

• Weenie Pooh

32

Weenie Pooh

Mirror ima najprecizniju sliku ikada (ova levo) :isuse: Otkinuće čoveku ruku za koji dan ako ne uleti zadovoljavajuća kazna...

Bq9gDOkCAAAMmU7.jpg

Ja samo da kažem da su mi pravni i moralni aspekti u drugom planu. Ovaj fenomen serijskog ujedanja mi je naprosto spektakularan. I priznajem da mi je i drago da, ako je već neko morao biti ugrižen, to bude Chiellini. Jebiga. Kao što je neko već ilustrirao teška je to džukela. A Suki je čovjek bolesnik, nije džukela. 

medju odbrambenim igracima ima puno mesara, nothing new under the sun, ali ja prvi put vidim da je jedan tehnicar, napadac ovakav... podmukli, cmizdravi, ljigavi, folirantski divljak.

kome ovaj moze da bude simpatican, svaka mu cast i daleko mu lepa kuca.

Weenie Pooh

Takođe možda najbolji napadač na svetu trenutno, ali koga briga za to, važniji je karakter i timski duh i manjak kanibalizma...

Ako je divljak neko ko nikoga nije povredio na fudbalskom terenu, kako da nazivamo one koji uleću đonovima i laktovima i lome kosti i zglobove drugima? Samo pitam...

gervasius twinkleminkleson

Ako je divljak neko ko nikoga nije povredio na fudbalskom terenu, kako da nazivamo one koji uleću đonovima i laktovima i lome kosti i zglobove drugima? Samo pitam...

Nikog povrijedio? :lol:

Nikog povrijedio? :lol:

Ja sam ono pitao čisto da imamo neku nomenklaturu za ubuduće.

A ne razumem tvoju primedbu, vrlo je jasno ono što sam napisao. Koliko su Bakal i Bane pauzirali? Koliko će Kjelini da pauzira zbog povrede? Ali to uopšte nije bila tema mog pitanja, tako da bih zamolio šaljivdžije da ne oftopičare™ već da zajedničkim radom dođemo do konačne nomenklature za buduće slučajeve. 

Meni su i dalje grđi fudbaleri, koji proračunato i uz instrukciju trenera i prećutnu podršku fudbalskih saveza, igraju krljatorkski fudbal od ovog ludaka. Ovaj slučaj je bar jasan, a ona govna polako uništavaju fudbal.

Edited by Anonymous
gervasius twinkleminkleson

Ja sam ono pitao čisto da imamo neku nomenklaturu za ubuduće.

A ne razumem tvoju primedbu, vrlo je jasno ono što sam napisao. Koliko su Bakal i Bane pauzirali? Koliko će Kjelini da pauzira zbog povrede? Ali to uopšte nije bila tema mog pitanja, tako da bih zamolio šaljivdžije da ne oftopičare™ već da zajedničkim radom dođemo do konačne nomenklature za buduće slučajeve.

Poredjenje ovoga sa nekim drugim slučajem je besmislena i, naravno, ima za cilj da se malo zamuti slika. Činjenica je da se budala ponela agresivno. To što je gore slomljena noga nego ovo nije baš značajno. Uostalom pričamo o liku koji je višestruki povratnik ™, i to ne samo kad se radi o ugrizima.
  • Create New...