Jump to content
IGNORED

Italija - Urugvaj 24.06. 18:00

19 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Italija
      7
    • Nereseno
      3
    • Urugvaj
      9

Recommended Posts

Bravo, mašiš ceo fudbal

Pa pomozi mi da ga pogodim, nemoj biti tako škrt na rečima. Mora da ima nešto iza svega toga.

Edited by ljakse
  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• copkillah

43

• MancMellow

37

• Weenie Pooh

32

• Zhota

36

Nigde nisam napisao da nije za sankcionisanje, samo ne mogu da razumem otkud toliko nerazumevanje za ovaj potez a lomljenje nogu djonovima je žar sportske igre i eto tako, desi se ponekad. Nisu hteli, jbg

ti si ili slep kod ociju ili si veci fan suareza nego middle murinja i toresa zajedno. i rest my case...

Grešiš, ja sam veći fan Torresa nego Middle, samo je on glasniji i nerealniji -_-

I opet, ovo nije ujed nego pokušaj udarca glavom. Što je suštinski ista stvar, za crveni karton.

Grešiš, ja sam veći fan Torresa nego Middle, samo je on glasniji i nerealniji -_-

I opet, ovo nije ujed nego pokušaj udarca glavom. Što je suštinski ista stvar, za crveni karton.

:lolol:

ulepsali ste mi vece :D

sad stvarno poslednji put, ceo svet (osim tebe i eventualno suareza) je potpuno jednoglasan u tome da ga je ujeo i ti mi sad postavljas ovde snimak ujeda, koji to nije JER TI TAKO KAZES i ocekujes... sta tacno?

sad stvarno poslednji put, ceo svet (osim tebe i eventualno suareza) je potpuno jednoglasan u tome da ga je ujeo i ti mi sad postavljas ovde snimak ujeda, koji to nije JER TI TAKO KAZES i ocekujes... sta tacno?

enjoy the ride, nemoj da kvaris. :D

Nigde nisam napisao da nije za sankcionisanje, samo ne mogu da razumem otkud toliko nerazumevanje za ovaj potez a lomljenje nogu djonovima je žar sportske igre i eto tako, desi se ponekad. Nisu hteli, jbg

Nisam primetio da ovde neko opravdava namerno startovanje đonom.

To namerno startovanje se nominalno kažnjava ozbiljnim suspenzijama. Druga je stvar to što u FIFA i UEFA sede mahom debili, plus je start sasvim normalan deo fudbala, i ima ih gomila neopreznih ili slučajnih, i to treba proceniti. A ako te neko ujede, zalepi ti šlajmaru posred face ili ti se najebe mrtve majke, to svakako ne može da se desi slučajno.

Kad smo već kod toga, ne mogu da se setim koliku kaznu je fasovao Keane za onaj užas nad Haalandom. Koliko se sećam, Totti ništa nije bio kažnjen za pokušaj ubistva onog Danca na EP 2000.

da probamo ovako :D

phdzcy.gif

Ništa ne očekujem, arame, samo odgovaram na tvoju (pogrešnu) konstataciju :) Ali evo, pošto sam najotvoreniji i najrazumniji čovek na ovom forumu, daj neki ugao iz kog se vidi da ga ujeda - pa ću da priznam da sam pogrešio. Do tada, džabe ti je.

(Da ne ponavljam po stoti put da to nije nikakvo opravdanje, jer se za udarac glavom isto dobija crveni karton.)

Ups, ovaj Mancov poslednji gif deluje ubedljivije. Sad sam već na 50%-50% :(

• Create New...