Jump to content

Italija - Urugvaj 24.06. 18:00

19 members have voted

1. 1. Ko dobija?

• Italija
      7
    • Nereseno
      3
    • Urugvaj
      9

Recommended Posts

Ono što je meni nejasno je zašto je onaj ludak sve to uopšte uradio? Situacija uopšte nije bila incidentna.

Uopšte, Urugvajce već duže vreme jebe iracionalana grubost.

Edited by Anonymous
  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• copkillah

43

• MancMellow

37

• Zhota

36

• Weenie Pooh

32

@anonimus

zato sto je prosto lud covek kad ga udari adrenalin u vugla, drugog resenja nema. ja njega jako volim kao igraca, drag mi je i tim za koji igra, ali se nimalo ne bih bunio da ga udalje iz fudbala posle ovoga. u najmanju ruku ga treba poslati kod psihijatra...

Edited by aram
Pantelija jr

Baš mi je drago sto su žabari ispali. Smrdljivi kjelini zaslužuje da mu se desi sve najgore, to je prljavi smrad ranga materacija.

Žao mi je što je Luizito™, izgleda, nepopravljivo lud. Drag mi je taj igrač i žalosti me da vidim da ima takve i tolike probleme. Što se tiče kazne za njega, nadam se da je neće biti. Navijam za njega i zabolje me tuki za objektivnost.

navedi mi 1 ozbiljan. a da nije stavljena ograda tipa "prema komentarima na fezbuku/yucubu...".

Nisu bas toliko ozbiljni ali ipak nisu neozbiljni 

Guardian , Daily Mail ,Eurosport, Yahoo,Bleacherreport  

Töölönlahti

u najmanju ruku ga treba poslati kod psihijatra...

U Liverpoolu je radio sa O'Sullivanovim sportskim psihologom, plus je nova communications ekipa očigledno radila na izgradnji kao nekog porodičnog i nekonfliktnog imidža ne bi li mu mediji sjahali s grbače... Ne bih mogao reći da je ovo drugo uspelo, ne znam je li preneo™ neko onomad: http://espn.go.com/espn/feature/story/_/id/10984370/portrait-serial-winner-luis-suarez-soccer-most-beautiful-player ... mislim, čemu? A imajući u vidu ovo danas, moglo bi se reći da i ovaj prvi deo ima prostorno i vremenski ograničeno dejstvo.

<_<

Nisu bas toliko ozbiljni ali ipak nisu neozbiljni 

Guardian , Daily Mail ,Eurosport, Yahoo,Bleacherreport  

Guardian:

The Ivory Coast midfielder Serey Die said he broke down in tears over the emotion of representing his country at a World Cup.

A sombre Die said the emotion of the occasion had got to him. “I was going to play for my country,” he said when asked about the tears. “But it’s true that I thought about my father, who died in 2004,” he added.

ostale ne bih komentarisao...

edit @tolololo

rekao bih da se taj rad svodio na minimizovanje stete po klub, popravku imidza, ne bih rekao da ih je mnogo zanimalo da sloze kockice u njegovoj glavi.

Edited by aram

Postoji opravdani strah da će prvenstvo, koje je najbolje do sada, krenuti strmom silaznom putanjom, jer je u takmičenju sve manje asova - kući idu jedan Pirlo, Vilja, Ćavi, Kristijano Ronaldo, Modrić, Džerard, Rakitić, Drogba ...

Urugvajci nemaju tu sistemsku pokvarenost, koja se gaji već generacijama (od vrha pa na niže) u Italiji, neću da branim onog ludaka, ali bazično, nihov pristup fudbalu je sto puta pošteniji (a i majstori su sa loptom) nego italijanski, zato sam se danas radovao.

Weenie Pooh

@anonimus

zato sto je prosto lud covek kad ga udari adrenalin u vugla, drugog resenja nema. ja njega jako volim kao igraca, drag mi je i tim za koji igra, ali se nimalo ne bih bunio da ga udalje iz fudbala posle ovoga. u najmanju ruku ga treba poslati kod psihijatra...

Na žalost (sort of), meni deluje da on to sve tretira kao fair game. Probaš da isprovociraš igrača - štipaš, ujedaš, zoveš negrito od milja, sve što ti padne na pamet u nadi da će nešto da upali, pa ako te pre ili kasnije neko nabode, skači na sudiju, kukaj i plači da dosudi nešto u tvoju korist. Sportska strast, želja za pobedom, garra charrua, čuveni inat, boli ga dupe.

Da ga stvarno udara adrenalin u glavu, ne bi mogao to da kontroliše kad mu vlasti pritegnu. Posle ujedanja Baneta su mu očigledno iz kluba stavili do znanja da je preterao, da postoje sankcije, neko ga je podsetio da mu plata zavisi od njihove dobre volje pa se suzno izvinio i odigrao sezonu bez ijednog sličnog incidenta (ali zato sa 30+ golova). Sad se malo opustio sa repstacijom, pa opet pokušava da ućari nešto.

Dakle, kad se kaže "ludilo", to stvarno ne bi trebalo da implicira manjak kontrole. Čovek je ipak u godinama kad se uglavnom zna šta se i zašto radi.

Na žalost (sort of), meni deluje da on to sve tretira kao fair game. Probaš da isprovociraš igrača - štipaš, ujedaš, zoveš negrito od milja, sve što ti padne na pamet u nadi da će nešto da upali, pa ako te pre ili kasnije neko nabode, skači na sudiju, kukaj i plači da dosudi nešto u tvoju korist. Sportska strast, želja za pobedom, garra charrua, čuveni inat, boli ga dupe.

Da ga stvarno udara adrenalin u glavu, ne bi mogao to da kontroliše kad mu vlasti pritegnu. Posle ujedanja Baneta su mu očigledno iz kluba stavili do znanja da je preterao, da postoje sankcije, neko ga je podsetio da mu plata zavisi od njihove dobre volje pa se suzno izvinio i odigrao sezonu bez ijednog sličnog incidenta (ali zato sa 30+ golova). Sad se malo opustio sa repstacijom, pa opet pokušava da ućari nešto.

Dakle, kad se kaže "ludilo", to stvarno ne bi trebalo da implicira manjak kontrole. Čovek je ipak u godinama kad se uglavnom zna šta se i zašto radi.

+1

Ja ne znam da li je on svestan da postoje ljudi/fudbaleri (well, postojali su anyway) koji bi posle ovako necega reagovali tako da bi posle nosili njegove zube kao ogrlicu, pa kolika god suspenzija da ih pogodi. ne znam, mislim da definitvno, ipak, nije sasvim svoj. 

Edited by MancMellow
  • Create New...