Jump to content
IGNORED

Hrvatska-Meksiko

35 members have voted

1. 1. Ko pobeđuje

Recommended Posts

2:1 za Hrvatsku, najbolji hrvatski fudbaler na prvenstvu Perišić za 1:0, poravnanje Dos Santos, a onda Đilkoš™ pokazuje Thiagu Silvi kako se buši Ochoa poslije ubačaja™ Modrića.

• Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Roger Sanchez

31

• MancMellow

23

• borris_

17

• Yoda

16

Uf preteško za prognozu.

Kako god završi, Hrvatska u ovakvim mečevima pokaže srce kakvo Srbija i Bosna (dvije totalno bezmude ekipe) nikad zajedno neće imati.

Meksiko je meni ipak ostavio bolji utisak i igru do sada ali to ne mora ništa da znači.

Hrvatska ako ovo prođe, imam osjećaj da bi mogli da izbace i Holandiju ili Čile.

1:1. Суседи поведу преко Оле Славонске Лоле и онда крену да чувају резултат. То им се освети у 89, кад им га завуче 1 Ћићарито.

Svim srcem uz Meksiko, moju omiljenu ekipu. Prognoza - pobeđuju Hrvati, skoro sigurno. Mnogo su jaki, naročito na sredini gde je su carevi Modrič i Rakitić. Meksiko će imati mnogo problema da brani prekide - ko će tamo da skače s Manđukićem ili Lovrenom, bog te pita.

Ovo vec nekoliko dana prilicno redovno rotiraju na HRTu u ovim emisijama pre tekme. Eto vidite, nismo ni mi najgori!!!

Edited by Calavera

Kako god završi, Hrvatska u ovakvim mečevima pokaže srce mozak kakvo Srbija i Bosna (dvije totalno bezmude ekipe) nikad zajedno neće imati.

Kako god završi, Hrvatska u ovakvim mečevima pokaže srce mozak kakvo Srbija i Bosna (dvije totalno bezmude ekipe) nikad zajedno neće imati.

hmm...

poslednji put 1998-e.

zaboravljamo ekvador u aziji, pa australija u nemackoj...

precenjujete hrvate. oni imaju muda kad igraju bez opterecenja i kad se ne ocekuje pobeda.

precenjujete hrvate. oni imaju muda kad igraju bez opterecenja i kad se ne ocekuje pobeda.

Možda se radi više o tome da smo mi sa tim resursom (zapravo, sa oba spomenuta) toliko u deficitu da su Hrvati 1 nedostižni uzor.

Ovo vec nekoliko dana prilicno redovno rotiraju na HRTu u ovim emisijama pre tekme. Eto vidite, nismo ni mi najgori!!!

Ajoj, kakav transfer neprijatnosti. Odoh da nabubam prijatelje iz HR.  :D

• Create New...