Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Sve mi je jasno ali kako možeš da napišeš "prokockao je plus 11". Pa ako je prokockao on lično onda ih je on lično i stekao.

 

Više mu se može zameriti Budiveljnik kući koji je dobio na puku sreću,tj oni su ispustili pobedu

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

cuh da potpisujemo a. Popovica iz buducnosti.

 

Al bi se usrecili sa njim.

 

ckea se filipenko da procita ovu vest/glasinu...

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Aleksa Popović! Novi čovek za novu zvezdu!  :Hail:

 

 

To je najgori igrač koga sam u životu gledao. Ne znam koje su kombinacije koje su ga držale u Budućnosti, i to sa solidnom minutažom, ali to je najgrđi treš od igrača.

 

Voleo sam da ga gledam. Obično kada je neko tako očajan, leti odmah na klupu, tako da se retko pruži prilika čoveku da u dužem periodu tokom meča gleda igrača koji u svakom napadu i svakoj odbrani pravi greške i gluposti. Neprocenjivo!

Link to comment

aleksa je ok igrac, u buducnosti je uvijek bio sekundarni razigravac, sto je nedostajalo ovogodisnjoj zvezdi. problem je sto je jos jedan los suter (pominje se kalinic kao jos jedan). dok druge ekipe shvataju da se bez spoljnog suta ne moze igrati kosarka, mi slazemo ciglare jednog do drugog.

 

inace, timu bi trebalo da bude prioritet da potpisu nelsona, kao apsolutno najboljeg igraca i lidera,  i da se na spoljnim pozicijma dovedu dobri suteri koji bi rasirili odbranu i pogadjali otvorene suteve. nemam sumnju da ce sve pogresno da urade.

Link to comment

aleksa je buducnost level igrac, mislim da je to sa njegovim dovodjenjem neka zajebancija, nama fali ozbiljan igrac na toj poziciji.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...