Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

naravno da nije prejadno, vidis da nas je vratio na pravi put. to je ono sto se racuna.

 

ne ne, ne možemo ovde stati. udavio ceo forum zbog jedne stvari, i onda to isto uradi drugom forumašu. ajde da je makar malo sačekao, ali ne. neviđena jadnost i dvoličnost :isuse:

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1

 

Nije, pomogao mi je i Mekejb.

 

Tako je. Mene je u PMu izložio da mu dam kvotove gde ljudi osuđuju ponašanje igrača i trenera. Ja sam kao najveći som naseo i jebiga. 

Link to comment

 

 

 

I vi ovdje tri najveca ljudska minimuma branite i opravdavate... dobro ne toliko Pavlovica, koliko ste tada Kecmana i pogotovo danas Milosavljevica. Umjesto da jasno i glasno kazete da su to ljudske nule, postovi na vasoj KK temi o Milosavljevicu su - nije mu to trebalo, isao je linijom manjeg otpora - i slicne budalastine...

 

Milosavljević ljudski minimum  :lolol: e moj ti.

Link to comment

ovo baš i nije posve jasno...

da li si mislio da će selektor na početku priprema da uđe u proces dočaravanja Kalini da je zezanje Mačvana bilo besprizorno, 

i to dečku čiji je fizički hendikep ismejavan od strane navijača bez pardona ili izvinjenja suparničkog kluba...

da ne idemo do detalja tipa ,,da li glava Mačvana liči na konjsku,, i da li je Najki bljuvotina adekvatna odmazda...ako takva i postoji.

 

kakve veze ima njegov fizički hendikep sa bilo čim? niko to nije ni blizu spomenuo i ti ga sad ovde uvodiš u priču. a u sledećoj rečenici pišeš da li glava mačvana liči na konjsku? wtf?! ovaj post je potpuno ludilo

Link to comment

naravno da je minimum. nisam čuo da se izvinio Zvezdi zbog majice, ali je zato važno da se izvinio Dujanu zato što ga je ovaj tukao.

 

važi ljudski maximumi  :thumbsup:

Link to comment

kakve veze ima njegov fizički hendikep sa bilo čim? niko to nije ni blizu spomenuo i ti ga sad ovde uvodiš u priču. a u sledećoj rečenici pišeš da li glava mačvana liči na konjsku? wtf?! ovaj post je potpuno ludilo

 

 

 

to ko onda kad smo pricali o pavlovicu i niko pomenuo nije klipove i ti dosao i uveo ih u pricu?

 

 

:lulzic:

Link to comment

to ko onda kad smo pricali o pavlovicu i niko pomenuo nije klipove i ti dosao i uveo ih u pricu?

 

 

:lulzic:

 

al si mi spustio

 

pogotovo sa lulzić.

Edited by theanswer
Link to comment

poredite pevanje navijaca kalinicu i vaseg djenke macvanu ?!?!

u principu nisam za to da vam se zamera bilo sta i trazi neko pokajanje za konstantno smaranje o "zlu" i statijaznam u zadnjih dosta godina

jskreno cestitam titule ove godine, bolji ste tim od nas i to je to ... ali sam iskreno i srecan sto estetika vase proslave titule (Radoljic sa bakljom, Coki sa bakljom, Djenka peva Macvanu ...) simptomaticno pokazuje o cemu se tu radi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...