Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

dzenkinsu nikako nije trebalo to pevanje. kao ni bilo kom drugom igracu zvezde.

Fala kurcu da neko napisa to.

 

Sve ostalo stoji, ali ovog nije bilo. Prodji slobodno topik kao što smo nas dvojica prošli.

 

A onda pokušaj da zamisliš situaciju: Svinja nešto odvali u svom stilu. I niko od navijača Kkp to ne osudi. Ti dodjes na nas topik i napišeš da je to ružno što je mentol rekao i da nije u redu da mi to ne osudimo. A mi ti kažemo da si pijan, glup i da nas ložiš. Šta bi pomislio? Molim te zamisli to i daj isodgovorovor

Link to comment

Timmy ocekivao od ikara (na osnovu minulog rada) da otme mikrofon Djenki, odrzi kraci propoved kako to sto pevaju nije lepo, odrzi lekciju Covicu ... sve uz odobravanje okupljenog naroda.

 

ps. cestitke na uspesnoj sezoni

Link to comment

Ponovo sam prošao ceo topik (pomagao mi je i uvaženi forumas navijač Zvezde) i definitivno NIKO na kkcz topiku nije osudio niti bilo sta slično Djenkino pevanje. Čisto licemerje da ne koristim teže i reči koje bi možda i bolje opisale postupke navijače Zvezde na ovom forumu poslednjih dana.

 

Da u obrnutim situacijama nereagujete kako reagujete ovo ćutanje bi iz mog ugla bilo i prihvatljivo. Ali pošto vam se aršini totalno razlikuju ovo je klasičan primer licemerstva.

 

A tebe ikare treba posebno da bude sramota zbog ponašanja. Zreo čovek, inteligentan, a ponašaš se skroz suprotno. Bar tebi to ne treba. Nauci da se kontrolišeš.

Pa izvini, djeluje kao da zajebavas, zato sto si i sam postovao na istom topicu na kojem se pricalo o tome i gdje su velika vecina ljudi kritikovali i Dzenkinsa i Radonjica za ono sto su uradili. 

Link to comment

Izvini, jel treba sada da raspravljamo da li je pisanje na szd relevatno. Bio sam ubedjen da se to i zove za decu jer je nivo rasprave takav i da se ne moze smatrati ozbiljnim delom foruma.

Link to comment

KAkve veze to ima, tamo se pricalo o tome, tamo su bili postavljeni ti videoi? Ili ti mislis da treba da bude formalno, da na pravom mjestu sve to odradimo?

 

Ako ce ti znaciti, evo, Dzenkins [i Radonjic, Kalinic i ko god je sve to radio, ja sam vidjeo samo Dzenkinsov i Radonjicev snimak] je ispao djubre. Ono je bilo nekorektno i ruzno, nesportski, i zasluzuje svaku kritiku. Dzenikins se, za razliku od cini mi se svih ostalih svih ovih godina izvinio, za ostale nisam siguran da uopste misle da su ista lose radili..

Link to comment

@Mc, Eto, oko toga se ne slazemo. A mislim da su pravila sto se toga tice jasna i da su itekako razliciti delovi foruma. 

Edited by Timmy
Link to comment

Ako ce ti znaciti, evo, Dzenkins [i Radonjic, Kalinic i ko god je sve to radio, ja sam vidjeo samo Dzenkinsov i Radonjicev snimak] je ispao djubre. Ono je bilo nekorektno i ruzno, nesportski, i zasluzuje svaku kritiku. Dzenikins se, za razliku od cini mi se svih ostalih svih ovih godina izvinio, za ostale nisam siguran da uopste misle da su ista lose radili..

Eto, vidite da mozete i da sam bio u pravu u vezi brace cigana. Samo vas ponekad treba usmeriti na pravi put :)

Link to comment

Okej, imamo kvorum od tri forumaša koji su se na zvaničnom topiku ogradili od ponašanja Dženkinsa i možemo konsttaovati u zapisniku da je načinjen otklon. 

Link to comment

.... i nadam se da će Đorđević pre saigrača to do mu objasni.

 

ovo baš i nije posve jasno...

da li si mislio da će selektor na početku priprema da uđe u proces dočaravanja Kalini da je zezanje Mačvana bilo besprizorno, 

i to dečku čiji je fizički hendikep ismejavan od strane navijača bez pardona ili izvinjenja suparničkog kluba...

da ne idemo do detalja tipa ,,da li glava Mačvana liči na konjsku,, i da li je Najki bljuvotina adekvatna odmazda...ako takva i postoji.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...