Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

FMP-u ostaje mesto u ABA koje je izborila CZT, dok odmrznuta Zvezda kupuje mesto u ABA, verovatno umesto Radničkog. Pravo na Evroligu bi išlo odmrznutoj Zvezdi. A igrači ostaju Čovićevi.

Lepo je Ćoki to osmislio. Ja se samo nadam da su igrači koji su potpisali za CZT bili pametni da naprave neku klauzulu™.

Link to comment

Ja mislim da je to neka pravna kerefeka da se zapravo ne postavlja pitanje "što EL daje baš CZ vajlkartu" kad ionako dva mjesta pripadaju ABA, pa da ne bi potezao neko pitanja tipa "a što se nije igralo za treće mjesto itd", ovako, k'o fol je WC a ustvari daje se ABA ligi i ide po starini iz ABA (poredak na kraju regularnog dijela), tako da mislim da je za dž. Ako nije, onda ćemo imati omiljenu riječ DV-a budžet za tako jadnu ekipu da je bolje da ne idemo u tu EL da budemo najveća kanta. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Ne placa Zvezda nista.Dobija je direktno od EL a ne od Aba ...ali to nije bitno.

Realno najbolji tim aba lige u sezoni ide u El, eto bar malo utehe za nas ciganje...

Veovatno cemo za par dana saznati sa kakvom upravom i kojim trenerom idemo u Devotion.Ja moram da priznam da je Euroleague mnogo gotivan fazon...

Tim, manje vise imamo.Cenim da idu sigurno Rasko, Radenovic, Tadija i Simonovic.Sve ostalo je otvoreno i pre svega zavisi od toga koliko ce biti smanjen budzet i koji ce trener voditi Zvezdu.

Link to comment

Ne placa Zvezda nista.Dobija je direktno od EL a ne od Aba ...ali to nije bitno.

Realno najbolji tim aba lige u sezoni ide u El, eto bar malo utehe za nas ciganje...

Veovatno cemo za par dana saznati sa kakvom upravom i kojim trenerom idemo u Devotion.Ja moram da priznam da je Euroleague mnogo gotivan fazon...

Tim, manje vise imamo.Cenim da idu sigurno Rasko, Radenovic, Tadija i Simonovic.Sve ostalo je otvoreno i pre svega zavisi od toga koliko ce biti smanjen budzet i koji ce trener voditi Zvezdu.

Ma naravno, nego sam htio da kažem da je EL prilikom dodjele jednostavno iskoristila plasman u ABA. Ne dodjeljuje ABa liga WC, već je jednostavno prepisan plasman iz iste. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...