Jump to content

Nigerija - Bosna i Hercegovina, 22.06. 00:00

Nigerija - Bosna i Hercegovina  

29 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

I call bullshit.

Uostalom neka je, sta se i ja natezem. Da se mene pita volio bih da im jos po 3 ukradu na svakom mecu.

Tako kaži. :) Ja Nigerijcima želim da im Benzema da makar četiri gola u osmini finala i da budu brutalno silovani od Deschampsove mašinerije uz tri nepostojeća crvena kartona i dva gola iz ofsajda. Prvenstvo je ionako u kurcu što se tiče suđenja.

Naravno pričali bi o ružnoj igri, ali bi sa tri boda bili favoiriti za prolazak u drugi krug.

Da. Poenta je u tome što je izuzetno idiotski reći: "Što nisu dali još jedan gol kad su tako dobri?" Nabijem i fudbal i FIFA-u skupa sa Blatterom ako na utakmici moraš dati dva gola da ti priznaju jedan.

• Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Otto Katz

15

• Feindouno

28

• James Marshall

16

• stoka

18

Davno sam se ja outovao™, to nikad nije dolazilo u pitanje.

Opet ponavljam™, gora stvar se desila Meksiku pa su opet zapeli i dobili mec umjesto da hodaju kao prebijena govna do kraja meca i onda kukaju o vjekovnoj nepravdi.

Odnos u kvalitetu je taman tu negdje.

Ja sam navijala za BiH, to su polu-moji, ali posle predstave od sinoc mi uopste nije zao sto nisu prosli, osteceni dvaput ili ne. Nije stvar u tome sto oni nisu dali jos jedan gol, nego sto ih je bolelo uvo hoce li ga dati ili nece. Ekipa sa pobednickim mentalitetom bi zapela da pobedi i Nigeriju i sudije i Fifu i ceo svet, kao Meksiko, i za takve je tuga ako ispadnu sudijskom nepravdom, za razliku od ovih sto i ne pokusaju da se bore za sebe.

Davno sam se ja outovao™, to nikad nije dolazilo u pitanje.

Opet ponavljam™, gora stvar se desila Meksiku pa su opet zapeli i dobili mec umjesto da hodaju kao prebijena govna do kraja meca i onda kukaju o vjekovnoj nepravdi.

Odnos u kvalitetu je taman tu negdje.

Boldovano je tačno što ne mijenja na stvari da je BiH oštećena u sklopu Blatterove predizborne akcije "Dajmo Africi jedno mjesto u osmini finala" i da je ovo što gore napisah

Poenta je u tome što je izuzetno idiotski reći: "Što nisu dali još jedan gol kad su tako dobri?"

tačno. Dali smo jedan regularan gol (tačno onoliko koliko i Nigerijci) i izgubili utakmicu jer je naš gol poništen, a njihov priznat.

Ne vjerujem u te teorije zavjere a africke ekipe su do sad pokazale da igrom zasluzuju vise od jednog mjesta u osmini finala. Prije svih Alzir, Gana (koja ima samo jedan bod jbg a mozda i najbolje igra) i Slonovi. Tu je odmah i Nigerija, dakle svi sem Kameruna.

Vreme je bilo jako lose za igru, jako sparno. U datim uslovima, nimalo cudno da su igraci pocrkali.

Kod nigerijskog gola sam bio na delu tribine sa kojeg se taj deo terena odlicno vidi. Poceo da vicem i psujem, ucinilo mi se da je bio faul. Snimak nisam jos video, pa ne znam.

Mada je taj nigerijski gol meni manje upitan. Jebi ga, drugacije bi se igralo da nije ponisten Dzekov gol - Bosanci lose igrali, ali bi isli u Braziliju na noge Francuzima.

Sent from my LG-LS720 using Tapatalk

Edited by Gandalf

Kakve frustracije zato sto je neko gledao priblizno 4 sata nebitnu BiH :(

Ili proveo sate citajuci komentare na forumima i novinama :cry:

Ostala jos 2 sata, plasim se za zdravlje pojedinaca.

"...играли смо добро али зајеб'о нас судија"

Podsjećamo, O'Leary i njegovi pomoćnici su poništili regularan gol Edina Džeke u 21. minuti, svirajući nepostojeći ofsajd. Također, O'Leary nije dosudio prekršaj nad kapitenom Emirom Spahićem u napadu koji je prethodio golu Odemwingieja za 0:1.

Portal Nzherald.co.nz navodi da je nakon utakmice njihov telefonski broj, na koji se inače javlja dežurni urednik, nazvao nepoznati navijač koji je uputio prijetnje smrću Peteru O’Learyju. Navodno, radi se o navijaču reprezentacije BiH.

Detalje ove prijetnje urednici portala su proslijedili policiji u novozelandskom gradu Whangarei koja trenutno istražuje ovaj slučaj. 

Protiv Petera O’Learyja pokrenuta je i on-line peticija kojom se traži da FIFA otpusti ovog sudiju. Peticiju je do sada potpisalo 23.000 osoba.

• Create New...