Jump to content

Nigerija - Bosna i Hercegovina, 22.06. 00:00

Nigerija - Bosna i Hercegovina  

29 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

• Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Otto Katz

15

• Feindouno

28

• James Marshall

16

• stoka

18

Tvrdo i skroz gutavo, nešto poput zadnje kvalifikacione na Baltiku, jedva dobijamo 1:0, Ibišević.

Velid Spaho se napija i pravi threesome-selfie sa Susanom Werner i Amrom Silajdžić na tribinama u Cuiabi.

Velid Spaho se napija i pravi threesome-selfie sa Susanom Werner i Amrom Silajdžić na tribinama u Cuiabi.

:)

Mene već pomalo brine koliko će ramazanski post da utiče na našu igru i formu, pošto poslije dvije pobjede prolazimo grupu a kasnije uz malo muka prolazimo 1/8. Ostajemo u Brazilu i poslije Vidovdana koji se ove godine poklapa sa početkom Ramazana, bar prvih pet-šest dana bićemo tamo. Nisam siguran šta će se u 1/4  i kasnije dešavati ali teoretski bi mogli pola svetog mjeseca tamo ostati.

Bez zajebancije, strah me u šta može da se pretvori prvih dvadesetak minuta sa Nigerijom, ali bolji smo i dobijamo ih na kraju.

Od početka njegovog mandata sam vrlo skeptičan prema Sušiću, ali u nekoliko navrata je pokazao sposobnost unaprijeđenja igre, od integracije novih igrača sve sa slanjem zaslužnih na klupu do rada na formaciji. Izbacio je jednog špica i postavio defenzivu u vezi, Prije toga je počeo s prebacivanjem igre na bokove, što se doduše nikad nije potpuno primilo, dijelom i uslijed limitiranosti Lulića i Mujdže. Elem tradicionalno najveća boljka ovog tima, naime neopisiva sporost, je donekle ublažena s Kolašincem i Bešićem. Dvije trećine planete pokriva voda, preostalu pokriva Bešić. Ali ona nepojmljiva sporost je ostala u tranziciji. Pri preuzimanju lopte tim BiH zastane na 5 sec, onda polako krenu, Misimović pošalje dugu loptu isl. Sad na jednoj od posljednjih presica bio Borče Stojanović i pričao baš o toj sporoj tranziciji. Pa se pitam koliko li on može imati prste u tim intervencijama. Zna li neko Borčetovu profesionalnu biografiju? 

Nigeriju sam gledao protiv Irana, nisu me previše impresionirali, tako da sam umjereni optimist. Znate kako lako se ove tekme na SP mogu izopačiti, pogotovo kod debitanata, neki crveni, penal, povreda, svako markantnije iskakanje iz toka tekme. je za malog&neiskusnog potencijalna nagazna mina.  

Ima još jedan, takođe je imao problema sa Pižonom, ali na klupskom nivou, setićeš se...

edit: ... doduše, greje klupu.

Edited by Töölönlahti

Hostel u kome sam je na par stotina metara od hotela u kome je bosanska ekipa. Nisam ni znao, ali sam naleteo u trenutku kada su krenuli na trening.

Par desetina ljudi koji su ekipu ispratili na trening su najvise skansirali Papetu.

Od početka njegovog mandata sam vrlo skeptičan prema Sušiću, ali u nekoliko navrata je pokazao sposobnost unaprijeđenja igre, od integracije novih igrača sve sa slanjem zaslužnih na klupu do rada na formaciji. Izbacio je jednog špica i postavio defenzivu u vezi, Prije toga je počeo s prebacivanjem igre na bokove, što se doduše nikad nije potpuno primilo, dijelom i uslijed limitiranosti Lulića i Mujdže. Elem tradicionalno najveća boljka ovog tima, naime neopisiva sporost, je donekle ublažena s Kolašincem i Bešićem. Dvije trećine planete pokriva voda, preostalu pokriva Bešić. Ali ona nepojmljiva sporost je ostala u tranziciji. Pri preuzimanju lopte tim BiH zastane na 5 sec, onda polako krenu, Misimović pošalje dugu loptu isl. Sad na jednoj od posljednjih presica bio Borče Stojanović i pričao baš o toj sporoj tranziciji. Pa se pitam koliko li on može imati prste u tim intervencijama. Zna li neko Borčetovu profesionalnu biografiju? 

Nigeriju sam gledao protiv Irana, nisu me previše impresionirali, tako da sam umjereni optimist. Znate kako lako se ove tekme na SP mogu izopačiti, pogotovo kod debitanata, neki crveni, penal, povreda, svako markantnije iskakanje iz toka tekme. je za malog&neiskusnog potencijalna nagazna mina.  

Tradicionalna boljka sporost, baš to. Dalo se vidjeti i protiv Argentine nekoliko odustajanja od trčanja za i te kako dostižnim pasovima. Igramo u ritmu koji je prilagođen da ga prenosi Sead Hadžijahić. Baška što mi se ne dopada ni ono bezidejno zapucavanje i potrošnja lopti na tridesetak metara od protivničkog gola, tzv. keranje.

• Create New...