Jump to content
IGNORED

WIMBLEDON 2014


Arkadija

Recommended Posts

  • Replies 912
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    82

  • renne

    61

  • Arkadija

    54

  • Tinman

    52

Top Posters In This Topic

ja hocu da umrem od dosade :yawn2: ,ali tako je uvek u bar prva dva kola velikog turnira..nego Jeleni kanda nece biti lako sa Kajom,nadam se bar tu lepom mecu..

 

Kod mene obrnuto, prvih par kola mi je najzanimljivije za praćenje a zatim slijedi smaračina sve do polufinala. Takav je bar slučaj poslednjih nekoliko godina.

Link to comment

Kod mene obrnuto, prvih par kola mi je najzanimljivije za praćenje a zatim slijedi smaračina sve do polufinala. Takav je bar slučaj poslednjih nekoliko godina.

isto

u prvim kolima ume da bude baš dobrih mečeva

moj jedini problem je što nemam vremena da gledam  :mad: 

Link to comment

evo sad sije Kanepi Jelenu..

da, to je već dosadno, tj. već viđeno, nažalost

a ja se kao nešto ponadala, jer odavno ne videh kaju da negde igra i pobeđuje

Link to comment

Pobedi Ana nekako, Francisca igrala neverovatno dobro. Kad god anina protivnica igra dobro jadna ana uvek izgubi. Ovoga puta je pobedila tako da je to dobar znak da moze nesto ozbiljnije da uradi u londonu. Sad u drugom kolu protiv Zeng Jie od koje je izgubila na W 2008. Osecam da ce joj biti teze nego protiv Lisicki u trecem kolu. Jelena pukla vec na startu, strasno koliko joj ne lezi trava.

Edited by Cash
Link to comment

:lolol:

 

 

 

Daniel Smethurst @dansmethurst90 Best moment of my day. The umpire explaining that there is no tie-break in the 5th, and Isner replying that he is fully aware of that rule.
Link to comment

Nisam gledao, ali vidim da je Gulbis očekivano izgubio od Stahovskog. Sve što mu donese servis na ovoj podlozi gubi sa onim zamahom na forhendu. Berdih i Čilić već gube, Verdasko već ispao..to je taj žrijeb koji ulijeva strah u kosti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...