Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Japan - Grčka, 20.06. 00:00

Japan - Grčka  

18 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

Geo

Odvratniji tim od ovih Grka nisam gledao odavno ...

MiddleClass

Odvratniji tim od ovih Grka nisam gledao odavno ...

:D

Aj ne zajebavaj. Bas hrabro igraju kontra Japanaca. Minimum su egal sa igracem manje!

Cash

Koga god da zaceroni trenira tu nema ni igre ni rezultata.

Geo

Jedini cilj opstrukcija igre i po koji prljavi start ... Jebeni trener tri puta odlaze izmenu jer mu je igrac koji izlazi preblizu  :isuse:

Japanci se trude , lepo dodju do sesnaesterca ali jbg ne znaju da zavrse ... ali ljudi barem igraju fudbal !

Edited by Geograf

Cash

Japanci i mozak jebem ti zivot. nadam se da ce i oni i grci dobiti jednu lepu petardu za kraj

bergasa19

Biće zanimljivo poslednje kolo.

Cash

Japanci su sise nevidjine. imas sat vremena igraca vise i odigras ko najveca babetina. a jos ti jedino pobeda odgovara u ovom mecu. uzas.

na kraju ce jos grci proci dalje.

*edited by mod

Kolumbija i Slonovi ako ima ikakve fudbalske pravde, a sto rece neko pre par postova ovi neka idu na pecanje.

Geo

Japanci su sise nevidjine. imas sat vremena igraca vise i odigras ko najveca babetina. a jos ti jedino pobeda odgovara u ovom mecu. uzas.

na kraju ce jos grci proci dalje.

Sise su zato sto ne umeju da probiju parkirani autobus ? Nemoj samo da mi kazes da se nisu trudili ...

Cash

Strah me da ce slonovi promasiti boga i oca a da ce grci zabiti iz nicega i eto ti 0-1

kobni zelaya

Strah me da ce slonovi promasiti boga i oca a da ce grci zabiti iz nicega i eto ti 0-1

+1

dragance

Kriminal bi bio da ovi tipicni predstavnici balkanskog fudbala prodju dalje od busa za aerodrom.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ajant23

+1

A, ti si se vala mora javiti da opljuneš metafiziku...

kralj

Jebem li ga, meni Grci sinoć mnogo bolji utisak ostavili. Navijao bih da prođu da to ne znači kofer u ruci najvećeh centarfora 21. veka.

MiddleClass

Jebem li ga, meni Grci sinoć mnogo bolji utisak ostavili. Navijao bih da prođu da to ne znači kofer u ruci najvećeh centarfora 21. veka.

+1

Sign in to follow this  

• Create New...