Jump to content
IGNORED

Kolumbija - Obala Slonovače, 19.06. 18:00

Kolumbija - Obala Slonovače  

9 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

• Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

25

• malkin

11

• gervasius twinkleminkleson

11

• ArleKino

10

Top Posters In This Topic

James se vise ne vraca u odbranu. Aurier uvjek sam na centarsutu.

Africke reprezentacije nemaju takticku kulturu, tehniku i te kako imaju.

Edited by borris_

Mene Obala podsjeća na evropsku reprezentaciju (BiH) i bosanskih zadnjih desetak minuta protiv Argentine. Iznesu fino loptu do šesnaesterca protivnika a onda je brzopleto zapucaju i džaba potroše moguću priliku.

Zasluženo će i da prođu kao mi protiv Argentine.

Edited by fikret selimbašić

veoma je jednostavno. ne mora da znaci da se radi o neznanju svih pojedinacnih igraca.

znači oćeš reći da u afričkim repstacijama ima panjeva. pa sa tim bi se valjda svako složio, plus što to važi za skoro svaki tim. a nešto se i ne sećam prognoza da će neko od Afrikanaca ne znam kakav uspeh da napravi.

+1 na ovo što borris kaže, uz dodatak da je npr Alžir i taktički odigrao sasvim korektno ono što je Vaha od njih tražio.

Edited by malkin

znači oćeš reći da u afričkim repstacijama ima panjeva. pa sa tim bi se valjda svako složio. a nešto se i ne sećam prognoza da će neko od Afrikanaca ne znam kakav uspeh da napravi.

+1 na ovo što borris kaže, uz dodatak da je npr Alžir i taktički odigrao sasvim korektno ono što je Vaha od njih tražio.

uopste ne pretendujem da sam rekao nesto bogzna koliko pametno. medjutim, nisi u pravu sto se tice velikih ocekivanja vezanih za africke ekipe, ja ih se itekako secam.

Volim ovakve timove kao što je Kolumbija koji u svakom trenutku znaju šta igraju i imaju plan. Mogu mnogo daleko da doguraju.

Baš naprotiv, ne znam šta ljudi vide u njima, a sobzirom sa kojom se grupom ukrštaju, nema šanse da prođu u 8. Slonovi su se prešli što nisu krenuli agresivnije od početka, i sad mislim da su bolji tim.

Aurier je imao odlicnu sezonu, pisao je o tome krem. Nadam se da ce ostati u Ligue1 i da nece otici u raspali Arsenal. Kako je Drogba spor.

Baš naprotiv, ne znam šta ljudi vide u njima, a sobzirom sa kojom se grupom ukrštaju, nema šanse da prođu u 8. Slonovi su se prešli što nisu krenuli agresivnije od početka, i sad mislim da su bolji tim.

Ja vidim jednu od boljih kontri, vidim hladnokrvnost u pridržavanju taktike, vidim jednostavno rešavanje komplikovanih situacija, ti to ne vidiš, a vreme će reći ko je video bolje.

• Create New...