Jump to content
IGNORED

Hrvatska-Kamerun

29 members have voted

1. 1. ko pobeđuje

Recommended Posts

• Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• James Marshall

9

• kobni zelaya

8

• Feindouno

8

• John Coltrane

7

Pasce neki rekord u zadnjem kolu.

Ovi kao da su uplatili protiv sebe al nisu javili Abubakaru.

Ovako izgledaju namjestene tekme i ne bi me cudilo da citamo o tome za koju godinu.

Kamerun je razbijen i ponižen.

Kakva grupa amatera jebote, strašno, a što je najgore, individualno imaju ok igrača koji znaju s loptom.

Eto'o je glavno zlo ovog tima, jedina mega zvijezda tima, koju je pregazilo vrijeme a on je bog i batina, kolovođa štrajka.

Jebale vas premije, za šta premije? :D

Hrvatska ih je znalački rasturila, još su dobro i prošli.

Biće Meksiko - Hrvatska jebena utakmica.

Biće utakmica napeta, niti je Mehiko toliko dobar koliko su Brazilci srali i pogađali golmana, niti su Hrvati toliko dobri da misle da je ovo neka njihova rapsodija što su ovu već razbijenu bandu rasturili 4-0. Biće bitno ko će se bolje psihički spremiti. Ne treba neki kvalitet očekivati, ali ja se uzdam u binersko srce junačko.

Meksiko je disciplinovana ekipa koja prvo čuva svoj gol pa onda ide u napad. Pri tome im je dovoljan bod da prođu dalje ali sigurno ni Hrvati neće srljati u napad. Dakle jedna taktička™ utakmica u kojoj će obe ekipe vrebati neku protivničku grešku.

Hrvati su četiri puta o prolasku u drugi krug na velikim takmičenjima odlučivali u poslednjem kolu (2002., 2004., 2006., 2012.) i svaki put su ispadali. Po zakonu velikih brojeva jednom moraju da prođu, a i bolji su od Meksika.

Kako su prošli u grupi 98-me?

Lagano. Isto kao što su lagano prošli grupu 1996. i 2008. U sva ta tri slučaja prolazak su rešili već posle drugog kola. U preostala četiri slučaja koja sam naveo prolazak su rešavali u poslednjem koju, i svaki put su ispali.

Hrvati su četiri puta o prolasku u drugi krug na velikim takmičenjima odlučivali u poslednjem kolu (2002., 2004., 2006., 2012.) i svaki put su ispadali. Po zakonu velikih brojeva jednom moraju da prođu, a i bolji su od Meksika.

samo jedna rec: benfika. :)

• Create New...