Jump to content
IGNORED

Hrvatska-Kamerun

29 members have voted

1. 1. ko pobeđuje

Recommended Posts

• Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• James Marshall

9

• kobni zelaya

8

• Feindouno

8

• John Coltrane

7

jebo fufu sto dodeli africi 'voliko mesta na sp. e da mi je da dozivim da vidim prave kvalifikacije za sp, bez igranja po regionima i vestacki dodeljivanim kvotama...

jebo fufu sto dodeli africi 'voliko mesta na sp. e da mi je da dozivim da vidim prave kvalifikacije za sp, bez igranja po regionima i vestacki dodeljivanim kvotama...

+1

ovi Kamerunci su žešća sramota za SP, najgora ekipa koju sam ja gledao, nisam gledao Iran da budem iskren.

pa imao bi 3-4 ekipe izvan Evrope i J.Amerike, tops

+1

ovi Kamerunci su žešća sramota za SP, najgora ekipa koju sam ja gledao, nisam gledao Iran da budem iskren.

Skola fudbala za ovu bandu.

Koji kurac je ovim Kameruncima, šta se šabanišu ovoliko, očigledno pogrešno shvatili to novinarsko da im je "fizička snaga najjače oružje"

Pa?

pa nista, to bi i bilo pravo prvenstvo, samo onda nista od "popularizacije fudbala" (i FIFA lapanja para tim povodom...). Nece to skoro, osim preko mrtve FIFE. 

• Create New...