Jump to content
Cash

Hrvatska-Kamerun

29 members have voted

1. 1. ko pobeđuje

Recommended Posts

valter

Bas su fini ovi Hrvati.Misle na ljude koji hoce da spavaju,pa da odma rese pitanje pobednika.

John Coltrane

A Prankic Vidal :isuse:

Sent from my iPhone using Tapatalk

James Marshall

bogte koliki su amateri ovi Kamerunci

Њујоркер

jebo fufu sto dodeli africi 'voliko mesta na sp. e da mi je da dozivim da vidim prave kvalifikacije za sp, bez igranja po regionima i vestacki dodeljivanim kvotama...

James Marshall

jebo fufu sto dodeli africi 'voliko mesta na sp. e da mi je da dozivim da vidim prave kvalifikacije za sp, bez igranja po regionima i vestacki dodeljivanim kvotama...

+1

ovi Kamerunci su žešća sramota za SP, najgora ekipa koju sam ja gledao, nisam gledao Iran da budem iskren.

MancMellow

pa imao bi 3-4 ekipe izvan Evrope i J.Amerike, tops

Њујоркер

Pa?

Feindouno

Kakav retard.

Stvarno im treba oduzeti jedno mjesto.

Feindouno

+1

ovi Kamerunci su žešća sramota za SP, najgora ekipa koju sam ja gledao, nisam gledao Iran da budem iskren.

Skola fudbala za ovu bandu.

James Marshall

Koji kurac je ovim Kameruncima, šta se šabanišu ovoliko, očigledno pogrešno shvatili to novinarsko da im je "fizička snaga najjače oružje"

John Coltrane

Acika Song napolje, steta sto Proenca prekide Perisicev sprint a la Jusein Bolt.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ArleKino

Song :isuse: Koji mu je kurac?

MancMellow

Pa?

pa nista, to bi i bilo pravo prvenstvo, samo onda nista od "popularizacije fudbala" (i FIFA lapanja para tim povodom...). Nece to skoro, osim preko mrtve FIFE.