Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Remy je i pre Čelsija igrao kao WF, to je drugo. Ne mogu dva klasična centarfora kao što su Falcao i Costa sa istom formacijom, morao bi nešto da prilagođava u svom omiljenom stilu.

 

Mada Costa je nekad davno igrao veznjaka, zar ne? Krilo ili tako nešto?

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мени није јасно што би Реми остао у Челсију да греје клупу, као трећа опција за нападача. 

Link to comment

Za pare? Evo npr. meni da ponude pola od toga što on dobija, i ja bi im vrlo profesonalno sedeo na klupi.

 

Nije isključeno da ima nešto u onoj priči oko srčanih problema, pa da mu odgovara da ne igra previše.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

jedno je ne biti starter, drugo treci napadac. biti prva zamjena znaci da si na terenu kad god je costa povrijedjen, odmara, ima kartone, ne moze da igra 90 minuta, ekipa juri rezultat...

Link to comment

nije iskljuceno da mu je mourinho obecavao da ce biti drugi napadac i da se tokom sezone predomislio. hiljadu puta sam tu napisao da mi je nejasno zasto drogba dobija priliku ispred njega.

mada ni jednom nije pokazao da je nezadovoljan statusom u klubu.

Link to comment

pa znao je on cim je dolazio da nece biti starter. hoce covek da pobedjuje, osvaja trofeje i da igra u ligi sampiona.

Не може да побеђује јер не игра. Гледалац је малко мање него ти.

Link to comment

odigrao je 30tak utakmica, a odigrao bi i vise da nije bio povredjen u isto vreme kao i costa.

 

btw, valjda timski uspeh i biti deo njega znaci nesto

Link to comment

 

 

btw, valjda timski uspeh i biti deo njega znaci nesto

Шта ја знам, правом спортисти досади седење на клупи. Мислим да би код Праслиноваца имао спортски мотив, плус плата не би му била много слабија. А и игра за Славена Панкера.

Link to comment

Aha, u toj potrazi za timskim uspehom prvo je krenuo u raspali Liverpool, pa su ga idioti odbili u poslednji čas. Pre toga je i QPR pokušao da uvede u Ligu šampiona. Tako je to kad čoveku nije do para nego do trofeja...

Link to comment

Aha, u toj potrazi za timskim uspehom prvo je krenuo u raspali Liverpool, pa su ga idioti odbili u poslednji čas. Pre toga je i QPR pokušao da uvede u Ligu šampiona. Tako je to kad čoveku nije do para nego do trofeja...

Колико има он у Челсију, сигурно не преко 100 сома? То Порнићари и Панкер има му дају из така.

Link to comment

Sigurno je ga je pomešao sa drugom istaknutom ličnošću, doduše ne fudbalerom

 

 

 

10670277_1761842950709294_42066696079722

 

 

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...