Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

igrali su vec costa i falcao u isto vreme u atleticu, mozda cemo to videti i kod nas i to ne samo kad jurimo rezultat. valjda cemo ga bolje iskoristiti ako bude zdrav. 

Link to comment

mislio sam na to da ce biti situacija (pre svega mislim u prvoj fazi ls) kada cemo igrati sa dva napadaca. dobro je to da su vec igrali zajedno i da nece biti neke posebne adaptacije i privikavanja izmedju napadaca. a i da nece igrati samo kada vodimo tipa 2-0 i da udje 10,15 minuta pre kraja. ili kada je costa povredjen...kao sto je to bio slucaj ove sezone.

Link to comment

kakav torres, griezmann je sledeci. 

 

iskreno kad bih morao birati izmedju remyja i falcaa birao bih francuza. covek kad god je dobio priliku dao je gol. mada nadam se da ovaj roumor o transfer u wh nije tacan jer su navodno ponudili izmedju 8-10 miliona funti. a ako ode remy, trebace nam svakako i treci napadac. bamford je tu, mada sumnjam da ce mu mourinho dati priliku.

Link to comment

mislio sam na to da ce biti situacija (pre svega mislim u prvoj fazi ls) kada cemo igrati sa dva napadaca. dobro je to da su vec igrali zajedno i da nece biti neke posebne adaptacije i privikavanja izmedju napadaca. a i da nece igrati samo kada vodimo tipa 2-0 i da udje 10,15 minuta pre kraja. ili kada je costa povredjen...kao sto je to bio slucaj ove sezone.

Murinjo sa 2 napadaca? To ako racunas ona 2 na klupi. Mislim da je Murinjo cesce igrao bez napadaca (pricamo o klasicnom spicu) nego sa 2 napadaca (ne racunam naravno zadnjih 5min i da gubi)

Link to comment

A da nije trening?

 

1165.gif

 

 

KaD?

 

pri kraju sezone i kao starteri su igrali remy i costa cini mi se a i u sred sezone smo igrali ponekad sa dva napadaca. nije bilo puno utakmica ali je bilo slucajeva.

 

ja iskreno mislim da taktika sa dva napadaca nije dobra u danasnjem fudbalu. bolje je igrati sa tri igraca u sredini. jedino ako ekipa nema dobra krila pa se mora igrati neki romb sa dva napadaca kao sadasnji juventus ili onaj milan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...