Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

svi su izgledi da se vela nece vratiti u arsenal

 

Neće 100 posto. Arsenal je prodao svoj dio Vele Sociedadu. It wasn't meant to be. Mislim da je prodan za 8,8 miliona funti.

 

Na meti su Cuadrado, Di Maria, Alexis... Uglavnom, akcenat je na krilima.

 

 

Inače, Yaya Toure opet okrznuo City.

Link to comment

Izgleda da stvarno kupujemo™ ovog Herreru iz Athletic Bilbaoa... Naravno nista ne verujem dok ne vidim, ali sve ukazuje na to da nije patka

Link to comment

Izgleda da stvarno kupujemo™ ovog Herreru iz Athletic Bilbaoa... Naravno nista ne verujem dok ne vidim, ali sve ukazuje na to da nije patka

 

Jesam ja lud ili samo nisam uspeo do sada da vidim nista spektakularno kod doticnog sto bi ukazivalo da vredi ovih novaca te da bi mogao biti jedan od oslonaca oporavka kluba?

Link to comment

Spektakularno nije sigurno, da je spektakularno bio bi u repki (a nije nikad igrao za seniore). Ono sto se meni ne svidja to je sto kao da je bavljenje transferima na auto-pilotu bez nekog velikog LVG-ovog petljanja, posto su svi do sada iole ozbiljnije pominjani targeti iz Moyesovog perioda. Opet, bilo kakvo pojacanje u sredini je dobrodoslo, ali novci su malo preveliki... Nisam ga gledao (osim onomada protiv nas, naravno), youtube je, kao i uvek, neupotrebljiv. 

Edited by MancMellow
Link to comment

35 miliona sigurno ne vrijedi, ali je odlican igrac. I Javi Martinez je bio duplo preplacen od strane Bayerna, pa im se svejedno isplatio. 

Rizicno je dati tolike pare na nekoga ko u sustini ipak nije nikakva zvijezda, nema garancija da ce se snaci u drugoj drzavi, ali dobro. 

 

United ce mi ekshli biti zanimljiv sledece sezone. 

Link to comment

Dobar je Ander, spadao je u 4-5 odlicnih igraca Bilbaa prosle sezone, mada je 35 realno previse. Al nit oni moraju da prodaju po razumnoj ceni, nit su ovi zapeti oko para, tako da je razumljivo zasto je cena ovolika. Pare na stranu, potencijalno odlicno pojacanje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...