Jump to content
Аврам Гојић

Povratak vojvode

151 members have voted

1. 1. Da li podržavate predlog sudije Antonetija o puštanju Šešelja na slobodu?

• Podržavam
      70
    • Podržavam, pod uslovom da mu se zabrani javni rad
      9
    • Ne podržavam
      15
    • Živo me zabole
      57

Recommended Posts

ficfiric

zašto ne nije valjda da si se prepao većeg zla :fantom:

Bojim se da ne vaskrsne onda i Minimaks

Hella

to je već legitiman razlog i odobravam zent u tom smislu :fantom:

Аврам Гојић

Bojim se da ne vaskrsne onda i Minimaks

naopako  :ph34r: 

yabadaba

Vidim ja biće na izborima Samo da ne dođe Šešelj

salerokada

Ne sumnjam da će se vojvoda brzo prešaltati na novu brzinu. Očekujmo 1 ritualno pomirenje  i sezonu lova na žute veštice.

Nema šanse. Izdaje se kod Šešelja ne praštaju. Videli smo kako je to izgledalo na primeru Vuka Draškovića. Pre će biti da će se uhvatiti u kolo sa DS-om za rušenje naprednjaka.

gospa buba

realno, niti mi znamo ko se vraca, niti on zna gde se vraca.

no uvek se radujem najavljenoj interesantnosti, kad vec nisu nishta uspeli da sochine shnjim -_-

Edited by gospa buba

akibono

Kad dođe pa skine svoju belu košulju kratkih rukava, a ispod sve tetoviran ko Yakuza!

50be07e355dd1_50be07e3565ae.jpg

Pa krene sa Vjericom da zavodi red..... profesor Martinović prvi preleće nazad!

Аврам Гојић

Šešelj će ovako uspeti da izminira puštanje na privremenu slobodu, izgleda da smo džabe krečili.

Vojislav Šešelj će, povodom odluke Haškog tribinala, zauzeti stav da mu se, umesto puštanja na privremenu slobodu, hitno ukine pritvor, izjavio je Zoran Krasić.

Funkcioner SRS je rekao Tanjugu i da Komitet za odbranu Šešelja smatra i da bi njihov lider kao jedino ograničenje u slučaju ukidanje pritvora mogao da prihvati da ne napušta teritoriji Srbiju.

Krasić je naveo i da bi u tom slučaju lider SRS u Srbiji govorio na javnim skupovima i televizijama i kritikovao rad Haškog tribunala "jer su to njegova građanska prava i ne bi dozvolio da mu ih bilo ko ograničava".

Čutura

kolko sam ja cito, za pustanje na privremenu slobodu mora da postoji zahtev optuzenog, sudija se malo zaigrao, izgleda..

Yoda

Nema šanse. Izdaje se kod Šešelja ne praštaju. Videli smo kako je to izgledalo na primeru Vuka Draškovića. Pre će biti da će se uhvatiti u kolo sa DS-om za rušenje naprednjaka.

+1

Ne znam da li bi na osnovu Šešeljevog zahteva sudija mogao da donese kompromisno™ rešenje.

Šešelj je inače veoma ozbiljno bolestan, sa progresivnim metastazama.

Edited by Yoda

Аврам Гојић

kolko sam ja cito, za pustanje na privremenu slobodu mora da postoji zahtev optuzenog, sudija se malo zaigrao, izgleda..

ne verujem da se zaigrao, nego da su izasli sa ovim u javnost da bi ga pritisli da prihvati privremeno pustanje umesto ukidanja pritvora.

ali on je resio da ih jebe dok ne umre.

Valkyrie

Isto mislim kao Vasa, za puštanje sam samo zbog frapantnog kršenja prava u pogledu držanja Šešelja u pritvoru tolike godine.

Inače, mislim da ga puštaju kući da umre. Hag ne sme sebi da dozvoli još jednu "nerazjašnjenu smrt" među inmates.

urkozamanje

Bilo bi ipak fino da mu vazduh i povratak u majcicu udahnu snage za par meseci razglavljivanja pickoustog. Ne slazem se sa strahom "veceg zla", jer Seselj jednostavno nema snage (bukvalno) da preuzme vlast niti nesto ozbiljno da zasere na tom planu. Ali, kao sto pisah vec negde, za pusilipsa (uostalom kao i za vecinu danasnjih politickih aktera) je jebeni Brus Li koji bi mu u roku od 10 minuta nekog tv duela objasnio zasto ga je majka priroda podarila punim vlaznim usnama. Sva ta opcinjenost i vlazenje njegovih biraca na cvrstu ruku i autoritet velikog vodje bi dva minuta sa vojvodom pretvorilo u prah. Bukvalno bi im skinuo cini, delom podsecanjem da su glasanjem za Vucica ipak glasali za "nase", a nema "nasijeg" od vojvode, a delom jer bi kita u Vucicevim ustima zauvek unistila Vucicev putinovski imidz. 

Ja sam ipak uveren da Vucic polako pocinje da mokri u snu.. Seselj je poslednje sto mu je trebalo.