Jump to content
Lezilebovich

Finale KLS 2013/2014

Recommended Posts

zmanic

Što pre treba rasprodati ili rasformirati i CZ i Przan i sva slična sportsko - mafijaška udriženja.

Jedini plus ove godine, po meni, zaslužila je Mega i Miško Ražnatović.

Ryan Franco

Nije moguće zato jer su izgleda političari iz dve vladajuće stranke žestoko zagrižena za oba kluba. 

Čini se da je pitanje uspešnosti dva kluba jedno od top 5 pitanja u Srbiji te biste mogli manje da mračite pozivima na njihovo ukidanje. 

Šta je sledeće? Zahtev za ukidanjem ukidanje gravitacione sile?

Heaviside

Jebeš mi sve, ja počinjem da imam razumevanja za Miškovu odluku vezanu za onaj kamp. Pitanje je da li ova seoska liga ima veću težinu od jednog adidas eurocamp-a. Pri tome ne vidim magiju kojom bi im dozvolili da uđu u finale, sve i da imaju pet puta bolji tim.

Goranz

90% sportski nastrojenih ljudi u Srbiji navija za Zvezdu ili Partizan (ili oba, uzmimo primer Lumumba). Oba su relativno poznati brendovi, i kroz njih je moguce fino prati/izvlaciti novac. I sad neko da ih ukida da bismo u narednih 50 godina pravili brend od Crnokose? Realno.

zmanic

Ne moraju da se ukidaju, ali neka tih 90% stanovnika iznađe način da opstanu na pošten a ne pljačkaški način.

Ryan Franco

Ako 90% sportski nastrojenih ljudi u Srbiji navija za Zvezdu ili Partizan (ili oba, uzmimo primer Lumumba) onda znači da su oni popularni. Ako su popularni to znači da dobro rade. Ako dobro rade to znači da imaju dobar proizvod. Ako imaju dobar proizvod znači da će da namlate pare.

Zakjlučak. Zvezda i Partizan će da se odvale od para. Ima da pretekne i za državu! 

wall

:D

Goranz

Pa te pare (formalno) i idu drzavi, jer ih politicari prebacuju na svoje racune brze nego Dule povlaci ekipu sa parketa. Zasto bi inace u svim strukturama klubova bili mahaci clanskih karti? Ko bi jos dolazio u Srbiju i privatizovao/investirao u neki klub u petak a u ponedeljak primao spisak jagnjecih brigadira kojima mesto u klubu mora da bude zagarantovano?

ToniAdams

Pa pokusali su i evo sta se desilo.

1328585176-11323.jpg

morali su :(

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...