Jump to content
Sign in to follow this  
Lezilebovich

Finale KLS 2013/2014

Recommended Posts

borris_

Cekajte malo. Ti isti igraci se godinama slihtaju tim navijacima i politicarima/kriminalcima. Koliko puta smo culi da su to najbolji navijaci na svijetu da takve publike nema nigdje, koliko puta smo ih gledali kako pjevaju svakakve pjesme sa tim istim navijacima (filipenko pisao), pa slihtanje sa politicarima (rodjendanska torta dan prije izbora), nikakva reakcija na parole "noz zica...." (i tada su govorili da je to najbolja publika na svijetu, utakmica protiv BiH). Nikako mi ih nije zao, sami su krivi. Nisu svi takvi naravno ali jedanput trebas preseci i kaznjavati ih.

Ryan Franco

Igrači su sastavni deo navijačke predstave. Neki su u tome dobrovoljnije od drugih. 

freakns

Ne bih se slozio da je Lovernj dao sudijama podrsku da nam otmu titulu, ali ako ti imas neki insajd info onda ok.

kako mislis oteli vam titulu kada je niste ni imali? OK, razumem da je Covic na pocetku sezone ubelezio da je titula vasa, ali ono, u realnosti ipak nije bila...

Ryan Franco

mi svi slušamo šta čović veli pa smo poverovali!

freakns

Cekajte malo. Ti isti igraci se godinama slihtaju tim navijacima i politicarima/kriminalcima. Koliko puta smo culi da su to najbolji navijaci na svijetu da takve publike nema nigdje, koliko puta smo ih gledali kako pjevaju svakakve pjesme sa tim istim navijacima (filipenko pisao), pa slihtanje sa politicarima (rodjendanska torta dan prije izbora), nikakva reakcija na parole "noz zica...." (i tada su govorili da je to najbolja publika na svijetu, utakmica protiv BiH). Nikako mi ih nije zao, sami su krivi. Nisu svi takvi naravno ali jedanput trebas preseci i kaznjavati ih.

apsolutno se slazem.

al ajde prvo da presecemo i pocnemo da kaznjavamo navijace, pa onda igrace?

ljakse

apsolutno se slazem.

al ajde prvo da presecemo i pocnemo da kaznjavamo navijace, pa onda igrace?

+1

Valjda postoji neki redosled.

borris_

Nisam rekao da se samo igraci kaznjavaju.

Prije nekoliko godina Taiwo je pjevao sa navijacima jednu anti PSG pjesmu (Marsejci dolaze u Pariz da karaju PSG, sto se u to vrijeme cesto desavalo) i bio je kaznjen sa 20000€ i 1 utakmicom neigranja. Leonardo je malo gurnuo sudiju na jednoj utakmici i suspendovali su ga na godinu dana. Tako se to radi.

borris_

Jesu li ono igraci CZ nosili dresove podrske Misicu ili sam ja nesto utripovao?

Joe D

ajd da presecemo i da ne kaznjavamo nikog, kao i do sad.

jedna je ista to kofa govana, u mojoj knjizi. da nije bilo karija pesica da kaze direktno pavijanima gde im je mesto, pa da poverujem da je tako nesto nemoguce. ovi sto se javno lizu sa bagrom, salutiraju im i pevaju sta im ovi diktiraju, loze se na tribinu na sva zvona, serem se na njihovo "nismo mogli" kad dodje do sranja. niste hteli. 

freakns

Prije nekoliko godina Taiwo je pjevao sa navijacima jednu anti PSG pjesmu (Marsejci dolaze u Pariz da karaju PSG, sto se u to vrijeme cesto desavalo) i bio je kaznjen sa 20000€ i 1 utakmicom neigranja. Leonardo je malo gurnuo sudiju na jednoj utakmici i suspendovali su ga na godinu dana. Tako se to radi.

u koliko klubova u Francuskoj navijaci pisaju po policiji? ili guraju baklju policajcu u usta, sve uz hvalospeve vlasti i rukovodstva kako su najbolji na svetu?

Freancuska = / = Srbija

ljakse

Tako se radi u državama koje ne dozvoljavaju da navijači upravljaju klubovima.

jedna je ista to kofa govana, u mojoj knjizi. da nije bilo karija pesica da kaze direktno pavijanima gde im je mesto, pa da poverujem da je tako nesto nemoguce. ovi sto se javno lizu sa bagrom, salutiraju im i pevaju sta im ovi diktiraju, loze se na tribinu na sva zvona, serem se na njihovo "nismo mogli" kad dodje do sranja. niste hteli.

To je drugi deo one moje priče, koji se odnosi na sportiste tupsone. Verujem da bi bilo nešto drugačije da se ide po redu.

Edited by ljakse

Ryan Franco

Neće nijedna vlada, a pogotovu ne ova krenuti u rešavanje pitanjaTM. A ako neće nijedna vlada, neće niti jedan klub ili savez.

S tim u vezi, navijački performansi će biti sve sastavniji deo sporta u Srbiji. To ima i svoju cenu pa će onaj ko plati silne novce da gleda Zvezdu ili Partizana na velikoj tekmi morati da bude spreman i da ne vidi sekund utakmice, da se vrati izlomljen, da detetu udeli traume ako ga povede u halu itd. To nam je, što nam je. Polako u Srbiju dolaze turisti da gledaju majmunisanje na derbiju. Nisam marketinški stručnjak ali verujem da prolivanje krvi doprinosi prodaji. 

Isto tako će i sportisti katkad morati da posede sa navijačima, da dobiju po tamburi u klubu, da se popnu da proslave ukradeni trofej sve zahvaljujući se igraču sa tribina.  

Kome to smeta, ne treba da ide na stadion. Naročito ne u halu. 

Ista stvar je i sa forumom. Došlo je vreme da moderacija preispita da li ima smisla da se zalivaju topici o Zvezdii i Partizanu u bilo kom sportu. 

Edited by McCabe

borris_

Pa pokusali su i evo sta se desilo.

1328585176-11323.jpg

Edited by borris_

Filipenko

Mimo toga, polomljen je komad drveta i metala koji nema nikakvu funkciju. Neko u tome vidi simbolički zločin ali hala Pionir je videla daleko gore stvari.  

:lolol:

Pa da, kad je komad drveta i metala svojevoljno nekome zlo naneo...

Mislim, to bi bilo kao kada bih ja krenuo da branim Duletova divljanja pričom kako nikoga nije fizički povredio za sve godine glupiranja...

Naravno. Evo, taj isti Simonović dve rečenice ispod tvrdnje da je otišao do navijača na molbu delegata da proba da vrati pehar zahvaljuje najboljim navijačima na podršci.

Ryan Franco

Čekaj, ti ozbiljno čitaš da ja ovde kao nešto zastupam i branim nekog? :huh: Pa kao kontru navodiš svoju hipotetičku odbranu Vujoševića? :huh:

Mi ovde imamo poveće nerazumevanje u čitanju jedan drugoga. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...