Jump to content

Finale KLS 2013/2014

Lezilebovich

Recommended Posts

Nije to nikakva potreba za trolovanjem. To je potreba za uvođenjem elementarnog reda, koji se ne uvodi. Tu treba i Vujoševića oterati iz košarke, i Kecmana kazniti jer peva Brankici, i zvezdu kazniti za sve svinjarije koje pravi, i Simonovića kazniti što peva sa otetim peharom. Samo što niko od vas prepoštenih ne želi da se krene od njegovih, nego ako može od nekog drugog i to je otprilike to. I to da sport ne uvodi red dok se ne uvede red u državu, privredu, sudstvo itd. 

Ja nemam nikakav problem da se sutra Vujoševiću izrekne zabrana bavljenja trenerskim poslom do kraja života. Samo što želim da to bude u funkciji uvođenja reda u takmičenje, a ne sprdanje Čovićevog posilnog na mestu komesara lige sa kažnjavanjem ljudi zbog skidanja sakoa usred juna.

ne moze bre trenirati strogocu na nesretnom Simonovicu!

mislim, bole mene da li ce njega neko da kazni ili ne, ali jel ti kapiras da je ta bagra pisala pre par godina po policiji? mokrili su po policiji i ovi nesretnici im nista ne smeju?! ili gurali coveku baklju u usta. alo jebote!!! pa nama tadasnji prime minister prica o tradicionalnoj svadji medju prijateljima kada su Danilovica izboli u toku boga pitaj kojih pregovora/razgovora, cega vec...

i ti si sada nasao da se izdrkavas na Simonovicu jer mora da se povinuje toj rulji koja je u tesnoj sprezi sa drzavom, policijom, kriminalcima i kome sve ne?! ja razumem sta ti pricas, ali to moze u nekoj sredjenoj drzavi, ne u Srbiji. ovako samo optuzujes zrtvu silovanja zasto nije presla na drugu stranu ulice na vreme...

• Replies 1,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• copkillah

61

• Кристофер Лумумбо

76

• Goranz

58

• James Marshall

63

Jel kapiraš da je pehar otet i razbijen od strane rulje, koja je - makar na papiru i u slikama - imala podršku kapitena jedne ekipe?

Ne bih se slozio da je Lovernj dao sudijama podrsku da nam otmu titulu, ali ako ti imas neki insajd info onda ok.

Meni je njegov čin duboko jajarski, ali baš ono duboko. 

Razumijem da su vam navijači povezani sa raznim policijskih parastrukturama, podzemljem, čime sve ne, ali nekakvu mrvicu dostojanstva moraš imati. 

Još kad sam povezao da ga je delegat poslao da vrati pehar a on završio tako što je mahao sa navijačima s njim u ruci u transu.... ej brate....

Što je sljedeće; tako ga mogu skinuti golog na sred terazija ako im se prohtije i natjerati da skače na jednoj nozi.

Mislim, ako si takva ameba, i mogu.  

Nije ovdje poanta da on treba jurišati sam i riješavati sve probleme države, ali da se može zauzeti za sebe u pojedinom momentu i stati kao ličnost iza svog postupka makar išao u tom trenutku mimo volje većine. To je nekakav minimum osobnog dostojanstva. 

Sportaš si, vrata cijelog svijeta su ti otvorena. Još mogu razumiti blagajnicu u supermarketu na minimalcu koja mora trpiti idiota od šefa, jer nema drugog izbora, ali ovo...

Meni je njegov čin duboko jajarski, ali baš ono duboko. 

Razumijem da su vam navijači povezani sa raznim policijskih parastrukturama, podzemljem, čime sve ne, ali nekakvu mrvicu dostojanstva moraš imati. 

Još kad sam povezao da ga je delegat poslao da vrati pehar a on završio tako što je mahao sa navijačima s njim u ruci u transu.... ej brate....

Što je sljedeće; tako ga mogu skinuti golog na sred terazija ako im se prohtije i natjerati da skače na jednoj nozi.

Mislim, ako si takva ameba, i mogu.  

Nije ovdje poanta da on treba jurišati sam i riješavati sve probleme države, ali da se može zauzeti za sebe u pojedinom momentu i stati kao ličnost iza svog postupka makar išao u tom trenutku mimo volje većine. To je nekakav minimum osobnog dostojanstva. 

Sportaš si, vrata cijelog svijeta su ti otvorena. Još mogu razumiti blagajnicu u supermarketu na minimalcu koja mora trpiti idiota od šefa, jer nema drugog izbora, ali ovo...

nije mahao u transu, bio je vidno sjeban i maksimalno je izbegao da se glupira. bukvalno su mu uvalili pehar, a otisao je da ga vrati po nalogu delegata. nije uspeo zato sto bi to pokusao samo neki ludo hrabar covek ili pravi pravcati ludak.

on je najmanji problem. bezobzira sto mi prica kako je otisao po nalogu delegata nema apsolutno nikakve logike.

glavno pitanje je kako je uopste pehar dosao do najvernijih, a to, pretpostavljam, uopste nije tesko utvrditi.

on je najmanji problem. bezobzira sto mi prica kako je otisao po nalogu delegata nema apsolutno nikakve logike.

glavno pitanje je kako je uopste pehar dosao do najvernijih, a to, pretpostavljam, uopste nije tesko utvrditi.

pa dobro, nije mu naredio vec ga zamolio, to je valjda jasno.

nije mahao u transu, bio je vidno sjeban i maksimalno je izbegao da se glupira. bukvalno su mu uvalili pehar, a otisao je da ga vrati po nalogu delegata. nije uspeo zato sto bi to pokusao samo neki ludo hrabar covek ili pravi pravcati ludak.

Ma bio je lutka na koncu, bez trunke integriteta.

Meni neugodno bilo za gledati. Vidiš sunovrat karaktera u 15 sekundi. 

Maksimalno je radio što su tražili od njega sa kiselom facom na licu, pa i mahao peharom. 

Da je trebao dubiti na glavi, valjda bi i to nevoljko odradio. 

Sve je stvar kakav si karakter, a ovo si dozvole slabi karakteri. 

a što ga je uopšte delegat igde slao?

ovo je retoričko pitanje ali taj potez je duboko poremećen i besmislen i samim tim, savršeno u duhu srpskog košarkaškog mindseta.

ej bre, delegat koji ima ovlasti da prekida tekmu ne može da obustavi jebenu ceremoniju nego organizuje rescue mission. sviranje kurcu na kub. 

Edited by McCabe

a što ga je uopšte delegat igde slao?

ovo je retoričko pitanje ali taj potez je duboko poremećen i besmislen i samim tim, savršeno u duhu srpskog košarkaškog mindseta.

ej bre, delegat koji ima ovlasti da prekida tekmu ne može da obustavi jebenu ceremoniju nego organizuje rescue mission. sviranje kurcu na kub. 

Jbg. kad je situacija eskalirala mimo protokola.

Sumnjam da postoji neki članak KSS što raditi u ovakvim situacijama.  :lolol:

Edited by Mister No

usrao se čovek, nebojše, aleka, navijača, name it. a simonović šaban je prihvatio glavnu rolu u toj tragi komediji i samo ga zbog toga treba jebavati isto kao i šćepovića, lazara, koromana...

Jbg. kad je situacija eskalirala mimo protokola.

Sumnjam da postoji neki članak KSS što raditi u ovakvim situacijama.  :lolol:

Ali mi pričamo o tupavim sportistima, vojnicima kluba, koji se driluju kao u vojsci i razvija im se uredno stokholmski sindrom. Šta očekivati da će takav da uradi kad ga pozovu navijači? Pa pre neki dan je Vujošević u sred tekme davio svog igrača, situacija u kojoj bi mu normalan čovek sa trunkom integriteta odšrafio glavu i otišao direkt u svlačionicu. A od šabančeta Simonovića se očekuje da se suprotstavi kriminalcima i ološu.

Pritom i dalje govorimo o incidentu u kome je ugrožen jedino Simonović. (Ja moram da se ogradim da mi je malo manje komično nego jutros jer sam pogledao snimak.)

Mimo toga, polomljen je komad drveta i metala koji nema nikakvu funkciju. Neko u tome vidi simbolički zločin ali hala Pionir je videla daleko gore stvari.  

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...