Jump to content
Sign in to follow this  
Lezilebovich

Finale KLS 2013/2014

Recommended Posts

Takeshi

lepo je rekao rimac pred aba f4, zvezda i patrizan imaju ozbiljne budzete, i drzava/grad stoje iza njih.

natezanja oko novca, sudjenja, navijaca, kosarkaskih zasluga... su sporedni deo price o sprezi sporta, drzave i kriminala.

Кристофер Лумумбо

A, valjda je zbog ovoga Maricic slavio sa igracima Partizana titulu posle meca u njihovoj svlacionici.

Sudija posle meca slavio sa igracima?! Vise verujem u one dojave o vanzemaljcima u Americi,

Edited by Кристофер Лумумбо

Lrd

A, valjda je zbog ovoga Maricic slavio sa igracima Partizana titulu posle meca u njihovoj svlacionici.

Svit džibus krajst :lolol:

Filipenko

Filipe, koji je tebi kurac? razumem ja potrebu za trollovanjem, ali ove stvari jednostavno nisu smesne i za zajebavanje. svakom normalnom je jasno da Simonovic mora da kaze to sto je rekao. ti, Toni i slicni mozete slobodno da idete i premeravate ga sa vodjama navijaca, ali nekako mi se cini da to ipak necete uraditi, iako vam je jako stalo da drugi to rade...

i nije to SNS drzava. to je tu odavno. samo se ne secam da je neko od Grobara trazio da se Kecman udalji dve godine iz sporta jer je pevao Brankici, nego se izmisljalo kako je precutao tu pesmu a pevao sve ostale i slicno... ljudima je glava u torbi svaki put kada treba nesto da se spomene oko navijaca, i sportisti definitivno nisu ljudi koji treba da prevaspitavaju tu bagru

Nemaš pojma. To su zli cigani. Grobari to nikad ne bi uradili. To za Šćepovića, pa lepo je dečko objasnio dan posle da su oni drugari i da je hteo da mu da traku. Šta misliš da bi sedeo zajedno sa njim da nije tako? Samo treba da se okrene i da ode, to je sve.

Nije to nikakva potreba za trolovanjem. To je potreba za uvođenjem elementarnog reda, koji se ne uvodi. Tu treba i Vujoševića oterati iz košarke, i Kecmana kazniti jer peva Brankici, i zvezdu kazniti za sve svinjarije koje pravi, i Simonovića kazniti što peva sa otetim peharom. Samo što niko od vas prepoštenih ne želi da se krene od njegovih, nego ako može od nekog drugog i to je otprilike to. I to da sport ne uvodi red dok se ne uvede red u državu, privredu, sudstvo itd. 

Ja nemam nikakav problem da se sutra Vujoševiću izrekne zabrana bavljenja trenerskim poslom do kraja života. Samo što želim da to bude u funkciji uvođenja reda u takmičenje, a ne sprdanje Čovićevog posilnog na mestu komesara lige sa kažnjavanjem ljudi zbog skidanja sakoa usred juna.
Edited by Filipenko

Lrd

Nije to nikakva potreba za trolovanjem. To je potreba za uvođenjem elementarnog reda, koji se ne uvodi. Tu treba i Vujoševića oterati iz košarke, i Kecmana kazniti jer peva Brankici, i zvezdu kazniti za sve svinjarije koje pravi, i Simonovića kazniti što peva sa otetim peharom. Samo što niko od vas prepoštenih ne želi da se krene od njegovih, nego ako može od nekog drugog i to je otprilike to. I to da sport ne uvodi red dok se ne uvede red u državu, privredu, sudstvo itd. 

Ja nemam nikakav problem da se sutra Vujoševiću izrekne zabrana bavljenja trenerskim poslom do kraja života. Samo što želim da to bude u funkciji uvođenja reda u takmičenje, a ne sprdanje Čovićevog posilnog na mestu komesara lige sa kažnjavanjem ljudi zbog skidanja sakoa usred juna.

Ako hoćeš da me citiraš i da glumiš diskusiju, onda diskutuj sa mojim stavovima, a ne sa onim što ti umišljaš.

Svi smo za uvođenje reda, to se podrazumeva, ali u slučaju Marka Simonovića moj stav je da je i on žrtva i da ne treba kriviti žrtvu, što gomila ljudi po automatizmu radi.

MiddleClass

Ne mogu da vjerujem da oni™ moralisu o Simonovicu, a zaboravili su samaranje Lazara Markovica koji je dan kasnije ko poslednja __________ izasao zagrljen sa tim mandrilom sto mu je lupio sljagu na konferenciju za stampu.

@Filipenko

Ukoliko ti post ne glasi: "Ja nemam nikakav problem da se sutra  prije 15 godina Vujoševiću izrekne zabrana bavljenja trenerskim poslom do kraja života" nema potrebe da ga kucas.

Filipenko

Nikakva žrtva nije Simonović, a isto se odnosi i na Lazara Markovića, Šćepovića i njima slične. Neka idu na klupu ili neka idu u svlačionicu direktno, pa neće biti dovođeni u takve pozicije. Ali ne, oni idu da glume ludilo, raduju se sa navijačima i zahvaljuju, ili pak pokajnički idu ka njima pognutih glava kada izgube. Trebalo je nalupati još više šamara Lazaru Markoviću, kao što Simonovića treba kazniti dvogodišnjom zabranom igranja. Tom logikom, da ima ko je drugi kriv, upravo se navijači služe, i njom ćemo doći do Vučića/Tadića/koga god, bez da je iko išta skrivio ili loše/glupo uradio.

harper

Sudija posle meca slavio sa igracima?! Vise verujem u one dojave o vanzemaljcima u Americi,

Ne vidim zasto bi te to cudilo? Covek je zasluzio da proslavi.

Agni

Ima li nekog dokaza ili je od sada ok prenositi glasine sa tribinetm ?

Geo

Cekaj , ovo nije sarkazam , ti stvarno verujes da se to dogodilo ?  :mellow:​ 

Heaviside

Daj Filipe, očigledno je da su igrači žrtve. Najbolje da se na primer Šćepović dobrovoljno ponižavao pred kamerama. Simonović kaže da je pokušao da vrati pehar i da mu to nije uspelo, a i kako da mu uspe? Lik je sam u sred one huliganske rulje, pa sećaš se valjda kako je naoružan policajac prošao u takvoj situaciji.

Kao, mogu da odu pravo u slavačionicu. E ne mogu, pre svega klub (poslodavac) zahteva od njih da pozdrave navijače. Mislim, teoretski može i kafedžija da ne bude u lokalu u vreme u koje mu je reketaš zakazao randevu.

Edited by Heaviside

copkillah

Pa možda i mogu da odu pravo u svlačionicu, ali je pitanje šta bi usledilo kao kazna za nepoštovanje™

Mogao je i Dženkins da zamoli ona dva simpatična momka da ga ostave da na miru večera, sigurno da je mogao.

borris_

+1

Timmi

vidim sve hrabre momcine na forumu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...