Jump to content
Sign in to follow this  
Lezilebovich

Finale KLS 2013/2014

Recommended Posts

Ryan Franco

I da se zezamo po forumima. :D

Ryan Franco

Malo se sprdam ne zamerite.

Nije za zezanje svo ovo nasilje. 

Кристофер Лумумбо

to je sve +1 i stvarno je odličan kraj sezone.

samo treba dodati da je izuzetna jadnost da kapiten ekipe koja je izgubila maše tim istim ukradenim peharom i ne vraća ga tamo gde pripada. retko viđeno antisportsko ponašanje

ajde nemojmo da moralisemo sada, jel vidis ti njegovu facu na snimku?! nije imao veci izbor od tog trofeja koji je ukraden. ljudi koji su mu dali trofej su jako opasni i imaju podrsku drzave, dakle ne odgovaraju za svoje postupke. nije mu potrebno da se zbog takve sitnice zamera takvim ljudima, bilo bi suludo to traziti od njega. vas igrac je, nakon sto je doziveo javno ponizenje tako sto mu je navijac uzeo traku, izasao sa njim na kzs  i morao da prica kako su oni drugari. dakle 24h nakon tog incidenta nije imao muda da izmisli nesto i da se skloni nego se toliko uplasio da je morao da prihvati. oni su drzava u drzavi.

nakon svega sto se desilo  kls je ipak vredelo gledati zbog bogdanovica, ovakvu doktorsku igru iu finalnoj seriji necemo gledati skoro. ono vredi da se pogleda jos nekoliko puta. cekamo sp...

Edited by Кристофер Лумумбо

Ryan Franco

Sad sam tek pogledao snimak. Čovek je očito pod prisilom otišao gore. Vidi se i da je ostatak ekipe posran. 

Jedino Dženkins kao nešto aplaudira ali on je pogubljen celu ovu seriju. Verovatno je mislio da se dodelila utešna nagrada. 

Agni

Sad sam tek pogledao snimak. Čovek je očito pod prisilom otišao gore. Vidi se i da je ostatak ekipe posran. 

+1

Zvezdini igraci nisu zasluzili da ih stoka tako osramoti.

Lrd

"A sad ovu rukicu na pehar"

simonovic-pehar.jpg

wall

Jedino Dženkins kao nešto aplaudira ali on je pogubljen celu ovu seriju. Verovatno je mislio da se dodelila utešna nagrada.

Isto.

Jad i čemer. Nije da se nije znalo, ali gadno je kad te ovako pljune.

Geo

ajde nemojmo da moralisemo sada, jel vidis ti njegovu facu na snimku?! nije imao veci izbor od tog trofeja koji je ukraden. ljudi koji su mu dali trofej su jako opasni i imaju podrsku drzave, dakle ne odgovaraju za svoje postupke. nije mu potrebno da se zbog takve sitnice zamera takvim ljudima, bilo bi suludo to traziti od njega. vas igrac je, nakon sto je doziveo javno ponizenje tako sto mu je navijac uzeo traku, izasao sa njim na kzs  i morao da prica kako su oni drugari. dakle 24h nakon tog incidenta nije imao muda da izmisli nesto i da se skloni nego se toliko uplasio da je morao da prihvati. oni su drzava u drzavi.

nakon svega sto se desilo  kls je ipak vredelo gledati zbog bogdanovica, ovakvu doktorsku igru iu finalnoj seriji necemo gledati skoro. ono vredi da se pogleda jos nekoliko puta. cekamo sp...

+1 

pacey defender

Ok, samo da se razumemo. Koja je razlika onda između SImonovićevog poteza i onodobnog pevanja Partizanovih igrača "a poruka za Brankicu i sudove"? Da li uopšte postoji razlika?

Edited by pacey defender

Ryan Franco

U facijalnoj ekspresiji.

Filipenko

484623_kosarka-derbi210614ras-foto-aleks

„Delegat utakmice me je kao kapitena ekipe zamolio da odem do navijača, smirim situaciju i pokušam da vratim pehar, ali u tome nisam uspeo. Tim gestom nisam želeo nikog da uvredim, a Partizanu bih još jednom čestitao na osvojenom trofeju prvaka Srbije“, rekao je Simonović.

...da 20 sekundi kasnije ne izražava divljenje i zahvalnost navijačima.

Za podršku koju smo imali, navijačima dugujemo veliko hvala“, rekao je Simonović.

freakns

Filipe, koji je tebi kurac? razumem ja potrebu za trollovanjem, ali ove stvari jednostavno nisu smesne i za zajebavanje. svakom normalnom je jasno da Simonovic mora da kaze to sto je rekao. ti, Toni i slicni mozete slobodno da idete i premeravate ga sa vodjama navijaca, ali nekako mi se cini da to ipak necete uraditi, iako vam je jako stalo da drugi to rade...

i nije to SNS drzava. to je tu odavno. samo se ne secam da je neko od Grobara trazio da se Kecman udalji dve godine iz sporta jer je pevao Brankici, nego se izmisljalo kako je precutao tu pesmu a pevao sve ostale i slicno... ljudima je glava u torbi svaki put kada treba nesto da se spomene oko navijaca, i sportisti definitivno nisu ljudi koji treba da prevaspitavaju tu bagru

Have_Fun

@freakns

potpis od mene

Lrd

Filipe, koji je tebi kurac? razumem ja potrebu za trollovanjem, ali ove stvari jednostavno nisu smesne i za zajebavanje. svakom normalnom je jasno da Simonovic mora da kaze to sto je rekao. ti, Toni i slicni mozete slobodno da idete i premeravate ga sa vodjama navijaca, ali nekako mi se cini da to ipak necete uraditi, iako vam je jako stalo da drugi to rade...

i nije to SNS drzava. to je tu odavno. samo se ne secam da je neko od Grobara trazio da se Kecman udalji dve godine iz sporta jer je pevao Brankici, nego se izmisljalo kako je precutao tu pesmu a pevao sve ostale i slicno... ljudima je glava u torbi svaki put kada treba nesto da se spomene oko navijaca, i sportisti definitivno nisu ljudi koji treba da prevaspitavaju tu bagru

Nemaš pojma. To su zli cigani. Grobari to nikad ne bi uradili. To za Šćepovića, pa lepo je dečko objasnio dan posle da su oni drugari i da je hteo da mu da traku. Šta misliš da bi sedeo zajedno sa njim da nije tako? Samo treba da se okrene i da ode, to je sve.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...