Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Kolumbija - Grčka, 14.06. 18:00

Kolumbija - Grčka  

17 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

Giggsy

BAs su se povukli nekako Kolumbijci, da su nastavili onako kako su poceli, mozda bi i resili ovo

keitel

Zbog cega Gekas ima prednost u odnosu na Mitroglua?

Mitroglu nije igrao u Fulamu, ali opet.. Gekas je jedan od onih miljenika selektora koje gledamo na svim prvenstvima a koji nikad ništa ne urade.

189-

jel sam samo ja video srpsku zstavu medju navijacima kolumbije na jugoistoku?

James Marshall

Duga ruka Šarić Darka, imaš takvih bolida i na FB pod tagom "Darko Šarić najveći strani investitor u Srbiji"  :lol:

Giggsy

Bravo, Teo! Moja fentsi uzdanica

stoka

Prema dosad prikazanom, Kamerun i Grčka su zalutali na prvenstvo ... Manje zbog rezultata, više zbog onog utiska koji imate da te ekipe jednostavno nemaju šta novo i bolje da pruže. To što igraju, to je to ... Pa ako prođe, prođe ...

Edited by stoka

Apollo Creed

idemo kolumbija!

BqGsiXFCEAEMaSS.jpg

Mislim da mi  :s_c: imamo za koga da navijamo na ovom SP...

valter

Grci su se lepo pohvatali posle primljenog gola i sasvim dobro odigrali. za mene iznenađujuće. Nije mi jasno zašto nema Mitroglua. Imali su i dve baš dobre prilike za izjednačenje. Može ovo da bude zanimljivo do kraja.

Mitroglu je povredjen.E sada je gotovo :-)Grci primise dva gola,pomalo glupo,a odbrana im je jaci deo ekipe.Do sutra nece postici bar jedan.

valter

Ocigledno da Mitroglu nije povredjen :-)

James Marshall

Grci se konstatno šetaju na toj ivici između prvog i drugog šešira što im dozvoljava da, uz malo jači angažman u kvalifikacijama, prolaze i kvalifikuju se na ova prvenstva i time održavaju taj visok plasman na FIFA ljestvici i sve tako ukrug, ali džaba im svi plasmani na sva prvenstva, igraju neopisivo odvratno. 

*edited by mod

Jbg prebrzo su primili gol, a kada se to desi Grci nemaju sta da traze.

stoka

Da li bi se napadač naše reprezentacije Mitrović zvao Mitroglu da je kojim slučajem Grk? 

James Marshall

Pa prije bi se zvao tako da je kojim slučajem Turčin. 

Goranz

Grci se konstatno šetaju na toj ivici između prvog i drugog šešira što im dozvoljava da, uz malo jači angažman u kvalifikacijama, prolaze i kvalifikuju se na ova prvenstva i time održavaju taj visok plasman na FIFA ljestvici i sve tako ukrug, ali džaba im svi plasmani na sva prvenstva, igraju neopisivo odvratno. 

Ali kako samo izvlace grupe. 2010 Argentina, Nigerija i Koreja, 2012 Poljska, Rusija i Ceska, 2014 Kolumbija, OS i Japan, gde je samo Argentina tim gde nemaju 50-50 sanse.

maheem

Kovinjalo je Toma Nikolić komentarisanja fudbala

Sign in to follow this  

• Create New...