Jump to content

Kolumbija - Grčka, 14.06. 18:00

Kolumbija - Grčka  

17 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• stoka

7

• James Marshall

7

• gervasius twinkleminkleson

6

• ArleKino

5

Top Posters In This Topic

Zbog cega Gekas ima prednost u odnosu na Mitroglua?

Mitroglu nije igrao u Fulamu, ali opet.. Gekas je jedan od onih miljenika selektora koje gledamo na svim prvenstvima a koji nikad ništa ne urade.

James Marshall

jel sam samo ja video srpsku zstavu medju navijacima kolumbije na jugoistoku?

Duga ruka Šarić Darka, imaš takvih bolida i na FB pod tagom "Darko Šarić najveći strani investitor u Srbiji"  :lol:

Prema dosad prikazanom, Kamerun i Grčka su zalutali na prvenstvo ... Manje zbog rezultata, više zbog onog utiska koji imate da te ekipe jednostavno nemaju šta novo i bolje da pruže. To što igraju, to je to ... Pa ako prođe, prođe ...

Edited by stoka
Apollo Creed

idemo kolumbija!

BqGsiXFCEAEMaSS.jpg

jel sam samo ja video srpsku zstavu medju navijacima kolumbije na jugoistoku?

Mislim da mi  :s_c: imamo za koga da navijamo na ovom SP...

Grci su se lepo pohvatali posle primljenog gola i sasvim dobro odigrali. za mene iznenađujuće. Nije mi jasno zašto nema Mitroglua. Imali su i dve baš dobre prilike za izjednačenje. Može ovo da bude zanimljivo do kraja.

Mitroglu je povredjen.E sada je gotovo :-)Grci primise dva gola,pomalo glupo,a odbrana im je jaci deo ekipe.Do sutra nece postici bar jedan.

James Marshall

Grci se konstatno šetaju na toj ivici između prvog i drugog šešira što im dozvoljava da, uz malo jači angažman u kvalifikacijama, prolaze i kvalifikuju se na ova prvenstva i time održavaju taj visok plasman na FIFA ljestvici i sve tako ukrug, ali džaba im svi plasmani na sva prvenstva, igraju neopisivo odvratno. 

Grci se konstatno šetaju na toj ivici između prvog i drugog šešira što im dozvoljava da, uz malo jači angažman u kvalifikacijama, prolaze i kvalifikuju se na ova prvenstva i time održavaju taj visok plasman na FIFA ljestvici i sve tako ukrug, ali džaba im svi plasmani na sva prvenstva, igraju neopisivo odvratno. 

Ali kako samo izvlace grupe. 2010 Argentina, Nigerija i Koreja, 2012 Poljska, Rusija i Ceska, 2014 Kolumbija, OS i Japan, gde je samo Argentina tim gde nemaju 50-50 sanse.

• Create New...