Jump to content
Sign in to follow this  
Apollo Creed

Za koga navijate na SP?

Recommended Posts

Yoda

Naravno da je Zizu car, ne jednom nego 2x je rasturio Selecao (u finalu 1998. sam navijao za petlove), uostalom, da bi se dobio Brazil moraš da imaš 1 laku konjicu, ili Euzebija, ili Krojfa, ili Maradonu (mada su gaučosi 1990. bili pojedeni na terenu), Zizua...Bogove fudbala.

Ili, da očekuješ da će Brazilci da se samoubiju kao 1950, ili kao 1982. kada je prodao Valdir Peres, ili 1986. kada je Ziko promašio penal za prolaz protiv razbijenih Francuza. Ili da imate huntu na vlasti i Argentinca Kirogu na golu (Perua)protiv Argentine -  cirkus iz 1978, dali bi 10 da je trebalo. 

A Felipe Melo, naravno, još gori na lomači...

Brazil je ipak najveći, rođaci...

Edited by Yoda

Zhota

Naravno da je Zizu car, ne jednom nego 2x je rasturio Selecao (u finalu 1998. sam navijao za petlove), uostalom, da bi se dobio Brazil moraš da imaš 1 laku konjicu, ili Euzebija, ili Krojfa, ili Maradonu (mada su gaučosi 1990. bili pojedeni na terenu), Zizua...Bogove fudbala.

Ili, da očekuješ da će Brazilci da se samoubiju kao 1950, ili kao 1982. kada je prodao Valdir Peres, ili 1986. kada je Ziko promašio penal za prolaz protiv razbijenih Francuza. Ili da imate huntu na vlasti i Argentinca Kirogu na golu (Perua)protiv Argentine -  cirkus iz 1978, dali bi 10 da je trebalo. 

A Felipe Melo, naravno, još gori na lomači...

Brazil je ipak najveći, rođaci...

ti si bas tvrdoglav. od stare slave se ne zivi, sad su go kurac, spanija je izmislila, ali izmislila fudbal za njih. samo sudije mogu da vas spase. uostalom, videces i sam. 

MancMellow

dobro, ajde i to mundijalsko preoblacenje da zavrsimo...  <_<

Yoda

ti si bas tvrdoglav. od stare slave se ne zivi, sad su go kurac, spanija je izmislila, ali izmislila fudbal za njih. samo sudije mogu da vas spase. uostalom, videces i sam. 

Nema tu stare slave, nego kontinuiteta.

Samo pre godinu dana:

http://www.youtube.com/watch?v=t-rI2RST_CY

(mada ima i ona kvaka da pobednik Kupa konfederacije nikada nije uzeo SP).

Zhota

ne verujem ti da si ozbiljan sa tim kupom konfederacije, mora da me lozis ovde.

Yoda

Malo.

Ukrštaju im se grupe, videćemo. Priželjujem  Holanđane zbog duga sa prošlog prvenstva, ali lako može da uleti Čile. A tu stvarno svašta može da bude.

Edited by Yoda

Hamlet Strašni

evo i mene preobučenog

MiddleClass

Jel to Staridz?

Hamlet Strašni

Nije

Feindouno

Pricati o himnama, a na prvo mjesto ne staviti rusku (sovjetsku) je smrtni grijeh!

Nije mi jasno kako neko moze da navija za razne Alzire, Juzne Koreje, a ne zivi tamo. Jos mi je manje jasno kako neko moze voliti bilo koju slovensku reprezentaciju (trenutno Rusiju) kad igraju najruzniji fudbal. Da nisam sa ovih prostora mrzio bih fudbal u ex SFRJ kao sto sada ne podnosim ex SSSR ili Poljake, Slovake i Cehe. Zelim im sportsku smrt

+1 za himnu. Postavio bih sad video onog macka sto stoji dok svira ruska himna al numem™ s tableta.

Za ovo drugo, dovoljna mi je kazna sto zivim u BiH, taman posla da i navijam za njih.

Cane Vukic Prebranac

За: Аргентину прије свега, потом Колумбију, Уругвај, Обалу, Камерун, Хондурас. И Русију, због девочке.

Против: Хрватске, Њемачке, Грчке.

Timmy

Uspeh da sastavin svoju listu :)

1. Brazil

2. Urugvaj

3/4, BIH/Nemacka

5. Hrvatska

6. CIle

Voleo bih i da Kolumbija, Belgija i Svajcarska dobro prodju.

Ne simpatisem Rusiju, Spaniju,Alzir, Honduras, pa i Italiju i Francusku. Donekle i Englesku.

Prema ostalima sam indiferentan, al je moguce da se promeni tokom SP.

MiddleClass

+1 za himnu. Postavio bih sad video onog macka sto stoji dok svira ruska himna al numem™ s tableta.

http://youtu.be/G7hQPFpI7NA

copkillah

Malo.

Ukrštaju im se grupe, videćemo. Priželjujem  Holanđane zbog duga sa prošlog prvenstva, ali lako može da uleti Čile. A tu stvarno svašta može da bude.

Kup Konfederacija je Španiji služio da se upozna sa uslovima igre u Brazilu i ništa više. Sada znaju šta ih čeka i mislim da im Brazil ne bi bio nepremostiva prepreka, štaviše.

Sign in to follow this  

• Create New...