Jump to content
Sign in to follow this  
Apollo Creed

Za koga navijate na SP?

Recommended Posts

extragluv

ta ekipa je bila gotivna, ova nije

Lrd

Nije mi jasno kako neko moze da navija za razne Alzire, Juzne Koreje, a ne zivi tamo. Jos mi je manje jasno kako neko moze voliti bilo koju slovensku reprezentaciju (trenutno Rusiju) kad igraju najruzniji fudbal. Da nisam sa ovih prostora mrzio bih fudbal u ex SFRJ kao sto sada ne podnosim ex SSSR ili Poljake, Slovake i Cehe. Zelim im sportsku smrt!

O džibus, kako ne kapiraš ništa. Pošto mi je manje-više svejedno, jer mi je nekako mrsko sada da navijam za svog favorita Brazil, onda biram simpatije prema fudbalski nebitnim stvarima.

Za Koreju zbog riba i filmova, za Japan jer sam Japanac u duši, za Rusiju zbog knjiga i filmova...

Nego, mogao bih da se presvučem za Mundijal.

Zhota

@yoda

tempi passati, dragoslave, sto bi rekla katarina andjelic.

Ajant23

onda biram simpatije prema fudbalski nebitnim stvarima.

Za Koreju zbog riba i filmova, za Japan jer sam Japanac u duši, za Rusiju zbog knjiga i filmova...

Pa, gde si ti inače onda na topicu Premijer lige, ličiš na idealnog gledaoca tog takmičenja...

Lrd

Pa, gde si ti inače onda na topicu Premijer lige, ličiš na idealnog gledaoca tog takmičenja...

Apsolutno se slažem. :)

Roger Sanchez

Švabe. da konačno uzmu pa nam se skinu s qurtza.

Zhota

Bit ćete ružno posedovani. Recimo, ovako:

od takvih majstora nikad nije bilo sramota izgubiti, sta treba, sad ja da povlacim 82? dve najbolje reprezentacije u istoriji sveta. prema brazilu osecam samo rispekt, sto kaze vlatko stefanovski za tocka. tempi passati se odnose sad i na nasTM, tako da me uopste ne bi zacudilo da se desi bas tako kako ti kazes.

s druge strane, ekipa koja je osvojila 3 prvenstva na misice, disciplinu i, verujem, na doping, a da nikad nije pobedila ni brazilce ni italijane u takmicarskim utakmicama moje simpatije ne moze imati.  :fantom:

Yoda

@Zhota: Ubacio sam u međuvremenu prošlu godinu, ima momenata nekadašnjeg majstorstva

Slažem se za Švabe - sem 1990, sve nemačke titule su skroz nezaslužene. Retko ko se seća bilo kog Nemca iz 1954, dok se sastav mađarske lake konjice zna napamet; 1974. su još u polufinalnoj grupi trebalo da ispadnu od Poljske Lata i Šarmaha. Da ne pominjem Krojfa i drugare.

Žarko ih želim, neće preći centar, kao 2002.

Naravno, uvek Italija pre Nemačke.

Edited by Yoda

Zhota

@Zhota: Ubacio sam u međuvremenu prošlu godinu, ima momenata nekadašnjeg majstorstva

ima, ali od strane italije: ono dodavanje petom balotelija, ako sam dobro video. :)

ne rade me slobodnjaci, tako da sam ravnodusan od gola neimara. sto se tice freda, sam komentator ti je sve rekao: sheer brute force. :) salim se malo, bilo je pristojno dodavanje marsela, ali jeste smesno :). po jedan gol obe ekipe su obicne odbivanke iz prekida, a poslednji gol brazila je takodje odbivanka, istina iz igre.

samo fali kreativnosti, inace su supertm.

gervasius twinkleminkleson

Kolumbija, italija prije svega, onda argentina, bosna, japan, belgija... Šta znam, najčešće se to i promjenu tokom prvenstva pa mi neko novi postane simpatičan.

Kontra brazila, njemačke, portugala, francuske...

James Marshall

Kad već pominjemo Žogu Bonito, da se podsjetimo jedne od najboljih partija nekog pojedinca na nekoj utakmici svjetskih prvenstava, kad je dr Zizu temeljno razmontirao tu istu Žogu Bonito i kad je sutradan u mislim Kuriru ili Presu osvanuo fantastičan naslov "Žoga do moga"

Edited by James Marshall

Otto Katz

Uh ovaj klip uvijek pogledam s uživanjem. Zizou!

E, da, šta tu radi Roberto Carlos kod gola, veže pertle, šta? Pomalo previđan 1 od najbizarnijih momenata u historiji WC. 

Edited by Otto Katz

Zhota

eto to je, dame i gospodo, veliki igrac, legenda i bog fudbala. 

MocaVukotic

italia-822.jpg

Sign in to follow this  

• Create New...