Jump to content

Za koga navijate na SP?

Apollo Creed

Recommended Posts

BiH

Hrvatska

Obala Bjelokosti

Urugvaj

Čile

Gana

Honduras

Alžir

Kolumbija

Ekvador

Kostarika

Australija

Kamerun

Japan

Meksiko

SAD

Francuska

Brazil

Engleska

Nizozemska

Švicarska

Belgija

Južna Koreja

Italija

Njemačka

Rusija

Španjolska

Grčka

Portugal

Argentina

Nigerija

Iran

• Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Yoda

9

• Weenie Pooh

8

• Hamlet Strašni

7

• Zhota

7

za italiju, kao i uvek do sada, iz sentimentalnih razloga. ako spance istera neki sudija, moze da se desi da osvoje.

za spaniju, koja ima ubedljivo najbolji tim, jer volim da najbolji pobedi.

protiv brazila i nemacke, kao i uvek do sada, takodje iz sentimentalnih razloga, a i zato sto ne bih voleo da dodaju jos jednu zvezdicu na grbu i pobegnu italiji za dve titule (u slucaju brazila) ili je sustignu (u slucaju nemacke). takodje, prezirem nemacku fudbalsku filozofiju, a i ovaj sada brazil koji ju je usvojio.

ne bih se uopste bunio ni da osvoji neka ekipa koja do sad nije osvojila nijednu titulu, recimo holandija.

ono sto ocekujem je da danasnji takozvani veliki igraci, tipa mesi, ronaldo, nejmar potvrde celom svetu da to nisu. jer na svetskom prvenstvu se poznaju junaci.

ziveli kreativni geniji, dole velicanje trkaca, "zivotinja" i ostalog "zverinja". 

Edited by Zhota

Od kad jasno pamtim svetska prvenstva, Španije '82, navijao sam za ili barem simpatisao Brazil, jer su me tada potpuno opčinili.

Ali, sad mi nekako gadno.

Latinoamerikanci i Afrikanci su mi uvek bili simpatični, kao i Portugal, ali Portugal sada ne dolazi u obzir.

Uvek za slabije, ali recimo posebno za Urugvaj, Japan, Rusija, Južna Koreja i Iran.

Kod antipatija su stvari jasnije, mada moram da priznam da mi se apsolutno ublažio prezir prema Holanđanima i donekle Argentini.

Svim srcem protiv: Engleske, Nemačke, Italije, Španije, Hrvatske.

Ravnodušan sam prema BiH, a za ostale - kako me trenutak ponese.

ne bih se uopste bunio ni da osvoji neka ekipa koja do sad nije osvojila nijednu titulu, recimo holandija.

Ma, najbolje da Holandija, poznatija kao: idemo u finala koja nismo zaslužili onda kada igramo u zemlji u kojoj vlada vojna hunta ili u kojoj je vladao aparthejd, išta osvoji... I to im je bilo previše...

Ali, kada smo počeli sa himnama, onda da i ja stavim jednu:

http://www.youtube.com/watch?v=9AiuNpIuwA0

MiddleClass

Pricati o himnama, a na prvo mjesto ne staviti rusku (sovjetsku) je smrtni grijeh!

Nije mi jasno kako neko moze da navija za razne Alzire, Juzne Koreje, a ne zivi tamo. Jos mi je manje jasno kako neko moze voliti bilo koju slovensku reprezentaciju (trenutno Rusiju) kad igraju najruzniji fudbal. Da nisam sa ovih prostora mrzio bih fudbal u ex SFRJ kao sto sada ne podnosim ex SSSR ili Poljake, Slovake i Cehe. Zelim im sportsku smrt!

Krug osvajaca se ne siri cesto ni u LS ni na SP i zato je fudbal divan sport. Najbolji, najbogatiji, najljepsi uvjek osvajaju. Ovi ostali, ukljucujuci i nas, neka plivaju u govnima u svom siromasnom trecem svijetu.

• Create New...