Jump to content

Za koga navijate na SP?

Apollo Creed

Recommended Posts

Uvek za slabije.

Holandija i Nemačka su igrali polufinala prošlog WC, došlo je vala vreme da i jači jednom pobeđuju...

Jedino, ako si mislio na Engleze, onda još mogu i da saosetim...

Doduše, plašim se četvrtfinala Francuska - Nemačka, i milionite pobede Davida protiv galskog Golijata, ali šta je tu je...

• Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Yoda

9

• Weenie Pooh

8

• Hamlet Strašni

7

• Zhota

7

Hamlet Strašni

Rusija i Grčka

Od jakih Engleska i Argentina

Protiv: Hrvatska, BiH, Nemačka, tim redom

I za slabije po ad hoc principu

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока

uzivacu bez da se nesto preterano emocionalno vezujem za neku reprezentaciju. mozda engleze ( iskljucivo zbog kapitena imnostva liverpulovih igraca) mada ne verujem da ce se oni umesati u borbu za bozicu. voleo bih da argentina odere brazil u finalu, onako da boli 

Za Belgiju, gotivna im je repka, ako se posloze lepo mogu daleko.

Dodatno jos za zmajeve iz Bosne, Ganu i Slonove posto igraju ko muve bez glave, ali ne verujem da iko od njih moze bilo sta ozbiljnije da napravi.

Od velikana, voleo bih da Spanijane osvoji. a cini mi se da ce osvojiti, iako mi trenutno deluju najslabije od pocetka ove njihove dominacije. Prosto svi ostali su isuvise mrtvi.

Kao i uvek za Argentinu.

Standardno protiv Nemacke, Italije, Francuske i Spanije, drugim recima uvek za autsajdere, pocev od Hrvata sutra uvece.

Voleo bih da ovi Juznoamerikanci daleko doguraju. Brazil ne gotivim, ali bih bas voleo epski duel Brazil-Argentina u zavrsnici.

Edited by Giggsy

pre svih, BiH i Ameri. pored toga, Meksiko, Francuska i Slonovi.

za Hrvate ili Kamerunce, ako jedan ta dva tima prodje dalje (brazilsko prvo mesto se podrazumeva).

Edited by Gandalf
John Coltrane

:fantom: ... prethodni sektaš™ je bio iskreniji.

Za HOL sam navijao na EP gde nije ucestvovala ENG, nema veze sa RVP ili LVG.

edip: iznenadjen sam brojem ljudi koji navijaju za Englesku, rekao bih nije bilo tako proslo SP.

Edited by John Coltrane
  • Create New...