Jump to content

Za koga navijate na SP?

Apollo Creed

Recommended Posts

Duci Simonovic

Za argentince, simpatije bosančerosima i možda englezima, mrze se standardno švabe, portugalci, hrvati, francuzi, rusi, holandjan i, španci, za ostale mi mindedj.

• Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Yoda

9

• Weenie Pooh

8

• Hamlet Strašni

7

• Zhota

7

argentina i nemačka. verujem i da će francuzi posle dugo vremena biti simpatični, a istome se, uz suprotstavljanje razuma, nadam i kad su u pitanju englezi. vidim li uelbeka u prvoj postavi mesto sterlinga, lalane ili barklija, odoše na mrziteljsku listu.

Italija standardno, Bosanci odmah iza. Za Hrvatsku 'nako, al definitivno za u prvom kolu, bila bi uzivancija da sirom otvore vrata susretu Brazila i Spanije u 1/8, ko zna sta bi videli do kraja grupne faze  ^_^

Radovao bi me raspad svih ostalih Evropljana, sem Nemaca (na njih sam tipovao, samo zbog toga), Brazila i Argentine. Tradicionalno najveci hejt upucen Engleskoj i Francuskoj. I predosadnoj Koreji, ooooo da.

1. BiH

2. Yaya  :kralj:

3. Cile, Kolumbija, Ekvador, kad nema Paragvaja

Protiv Hrvatske i Koreje, a od ovih velikih reprezentacija biram od meca do meca. 

Za bogove Brazilce kao i uvek, iako je ova repka ne baš simpatična. Voleo bih da BiH napravi dobar rezultat, kao i svi južnoamerikanci, Portugal, Francuska i Španija.

Uvek protiv Nemaca i Italijana, to se podrazumeva.

@ kampokei: meni je neverovatno da neko ne podnosi Brazil koji je dao toliko fudbalskih careva koliko nisu svi ostali zajedno u poslednjih 60 godina.

Edited by Yoda
Weenie Pooh

Za Engleze, iako obično uživam u njihovom blamiranju. Ovog puta imaju previše igrača LFC za to :(

Protiv ne znam baš, niko mi nije izrazito nesimpatičan. Voleo bih da Nemci i Brazilci ispuše što ranije zbog nesnosnog hajpa, ali verovatno neće.

Hudersfield

1. Drogba i Yaya

2. Džeko i Miske

3. Kolumbija i Rusija

Od realnih favorita volio bih da osvoje Njemci ili Argentina, a navijam svim srcem protiv kockaste braće i Španaca.

ni za koga naravno. malo cu simpatisati belgijance, ganu i slonove, ali nista diehard navijanje.

da dodam jos i portugal. i malkice francuze.

protiv argentine kao i obicno, nemacke (mada su mi prvi favoriti i nekako mi nisu ogavni kao sto znaju biti), spanije, holandije i protiv domacina kao i uvek.

• Create New...