Jump to content
Sign in to follow this  
Apollo Creed

Za koga navijate na SP?

Recommended Posts

zoki

Za moćni Čile u pokušaju da sjebe Špance i leteće Holanđane...

Od Evrope, Francuzi imaju odličnu mladu generaciju i za Belgiju...

Iz Afrike, otkad pratim fudbal gotivim Kamerun...

Töölönlahti

Za Engleze, a protiv Hrvata, Latinosa i svih koji se tako osećaju. Simpatisaću i Bosnu i Švajcarsku, a ako neko od izrazitih favorita baš mora da osvoji, neka to bude Nemačka. Urugvaj da ispadne što pre, Suárez malo da odmori grbaču pred Champions League, raubuju ga do krajnje mere...

Have_Fun

Za BIH ofc, Nemacku i Urugvaj

Protiv Portugala, Italijana
Nekada sam "navijao" i protiv Francuza i Engleza, ali su proteklih par prvenstva takav krs da mi je glupo da navijam protiv njih

Muwan

Argentina

Čile

Meksiko

Grčka

Japan

zoki

I još da dodam, smara me hajp oko BiH ali kako ih ne gotiviti kad je u timu Tino-Sven Sušić :lol:, Safetov bratanac... I oni imaju svog Dušana Petkovića... :D

189-

ni za koga naravno. malo cu simpatisati belgijance, ganu i slonove, ali nista diehard navijanje.

Edited by 189-

nenad

bosanci, nemci, zabari...

John Coltrane

Engleska standardno.

Holandija takodje neko ko mi postaje simpa zadnjih par godina, uz naravno veliku podrsku Hrvatskoj i BiH. Kolumbija mi deluje zanimljivo posto prezirem celu Juznu Ameriku, a sto neko rece ovaj tim Francuske je prvi posle 100godina za koji se moze navijati (i pored svog zla koje su naneli fudbalu). I uvek odvratne Svabe su digle cenu sa Pesicem na majici. Japan zbog porodicnih razloga.

Uvek kontra Argentine, Italije, Spanije, Portugala, Rusije, Brazila, Grcke, cele Afrike, Okeanije, Srednje, Juzne i Severne Amerike.

Mil@n

Za Argentinu posto bi bilo lepo videti ih u finalu bas u Brazilu iako to verovatno niko ne ocekuje. 

Osim kladionica, po kojima su drugi favoriti. 

Kolumbija, BiH, Engleska, Obala Slonovače... Holanđane sam nekako uvek gotivio, ali... Ne više 

Kako bre Italijani ljudi, kako neko može za njih da navija... 

Nesh

Osim kladionica, po kojima su drugi favoriti. 

Verovao ili ne, nisam uopste gledao kvote. Gle stvarno, kvota je 5.5. Premalo.

Edited by Nesh

copkillah

Simpatisaću anderdogove, od Južnoamerikanaca, Urugvaj (mada delim stav sa Toolonlahtijem) i Kolumbiju, tu i tamo Čile. Simpatišem i Nemce, Engleze tu i tamo zbog ovih mojih™ i najboljeg kapitena na svetu, kao i Meksikance.

Protiv Italije, Portugala, Brazila, Argentina me takođe nervira iako sam ih ranije gotivio. Prema Špancima sam indiferentan. 

Edited by copkillah

Töölönlahti

Holandija takodje neko ko mi postaje simpa zadnjih par godina...

:fantom: ... prethodni sektaš™ je bio iskreniji.

Delija67

Za sve Afrikance i Ekvador, moze i za Rusiju, Kolumbiju, Cile. Protiv Evroazije.

Kampokei

Pre svega za BiH i Englesku. Volim i Francuze i Zabare. Kao i Argentinu i Urugvaj. Ostalo sve mrzim. Nikad mi nije bilo jasno kako neko moze da navija za Brazil ili Nemacku, bljuc.

Nesh

Imam amandman :D : Ja ranije uvek navijao i za Francusku, al od one Anrijeve ruke mi to tesko ide. Doduse, oprostio sam Maradoni Argentini "bozju ruku", pa mozda malo navijucnem i za Francuze. 

Sign in to follow this  

• Create New...