Jump to content

Za koga navijate na SP?

Apollo Creed

Recommended Posts

• Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Yoda

9

• Weenie Pooh

8

• Hamlet Strašni

7

• Zhota

7

BlackGeorge

ja navijam za argentinu, nemacku, brazil. englesku, portugal, holandiju i italiju. valjda ce neka od ovih ekipa da osvoji prvenstvo.

BlackGeorge

komšije, hrvate.

za koga ce navijati vecina u kafani "kačerska dolina"? sumnjam da ce za kosije.. :)

Edited by BlackGeorge

komšije, hrvate.

Posle onog sa Šimunićem ne mogu baš, ali zato za Germaniju, Bosance, Engleze. Biću u Grčkoj i nadam se da će odma ispati da ne moram da se foliram tamo da navijam za njih.

Umjerene simpatije za BiH, Rusiju, Portugal i bilo koji tim iz crne Afrike.

S druge strane, ne znam protiv koga bi Holanđani trebali igrati da bih navijao za njih. 

Bir Adim Öte

Navijacu za sve potcenjene i ugnjetene!

S druge strane, kviz sugerise da navijam za

Congratulations. If you were a World Cup team, you would be GERMANY. That, my friend, is the best score you can get on this lowly quiz. You are a winner. You are powerful, successful and you rarely fail at anything. You are not afraid of confrontation, but you are smart enough to hold your tongue and keep the peace when required. You have too many strengths to mention in one short paragraph: you move with the times, you get things done, and people respect and fear you in equal measure. Perhaps you could work on being a little more spontaneous, but who couldn't.

za sve slabije navijam po defaultu, sem ako igraju protiv bogova fudbala.

navijam protiv Latinoamerikanaca, osim ako ne igraju protiv svetog trojstva koje je unistilo i ugovnalo fudbal(a i sve ostalo cega se dovatilo). svaka pobeda Italije, Spanije i Portugala je uzasno mucna, cak neizdrziva. a ako slucajno igraju medjusobno onda navijam da se ne zavrsi tekma. i onda dodje lik i pocne da prica kako su "igramo na 0-0, a mozda nam sudija pokloni penal" sjajni a bogove fudbala optuzuje za doping, aaaaaaalo!!!

elem, navijam za

1. Nemacku

2-11. deset praznih mesta

12. Nemacku

sve ostalo: who the fuck care

Weenie Pooh

Na ostalim temama krenuli da niču holandski bandwagonners, živa šteta što nemamo ovde poll da vidimo koliko je bilo pravovernih™ pre ovog gaženja Španije a koliko posle :D

Na ostalim temama krenuli da niču holandski bandwagonners

Gde? Ja nisam video ni jednog, uglavnom je priča "ne volim Holanđane, ali mi je drago zbog ovoga".

• Create New...