Jump to content

PPP u Brazilu

Feindouno

Recommended Posts

• Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• keksi krem

57

• Feindouno

39

• Pontijak

20

• Ryan Franco

18

Juce sam imao let Curitiba - Foz do Iguacu.

Plan je bio da letim nazad 19. ali posto su mi i prijatelji veoma pametni rezervisana je karta za 19. JUL :Hail:

Nisam bas planirao da ostajem mjesec dana tako da cu busom nazad, relaksirajuca™ voznja od 9 sati.

Dolazim juce na aerodrom a tamo haos, svi nervozni, gomila letova kasni i po 5-6h, bila neka maglustina.

Cekiram se kao, pitam kad ce let, kazu tek kad odu ovi zaostali. Divno, nema sta. Moj let je u 1 i nesto a posljednji na departures tabli je trebao da krene u 10.

Srecom ima free wifi, uzmem da pravim novi tim na fantaziju, malo drndam forum a vrijeme prolazi... U jednom momentu mi se ucini da su prozvali moj let, pogledam gejt, ima slican broj al za Rio. Ne bude mi tesko, obidjem ostale, nigdje nista. Pitam kad ce moj let, isti odgovor - kad odu zaostali.

Vratim se na mjesto, taman i utakmica pocela.

Gledao svakih par minuta tablu, polako krece bording na letovima malo prije mog, i tako jedno 15 min kad ne lezi vraze, pojavi se moj let na tabli - boarding closed. Otkud to odjednom, ni upozorenje, ni prozivanje imena preko razglasa kao u americkom filmu, nista. Odem na salter sa namjerom da uhvatim idiota koji me 15 minuta prije toga slagao za vrat i prebacim ga ovamo na moju stranu. Nema njega al tu su zato dva zbunjena Japanca koje je zadesila ista sudbina. Ne znam samo kako su ostalih 100 putnikas znali da se ukrcaju. Oni su kasnili iz Ria pa kao imaju i opravdanje a ja... U tom trenutku sam sebi izgledao kao najveci idiot u kosmosu. Ispostavice se medjutim da nije sve do mene. Srecom tu se nadje neki car iz TAM-a koji nas je malo smirio a minut kasnije nicim izazvan iznio ponudu™ da nam svima plate hotel, taxi, obroke i stave nas na prvi sledeci let koji je tek u 10 navece. Ja zbunjen skroz, ocekivao sam rutinsko tjeranje u kurac, propadanje karte i klackanje busom ko zna koliko sati. TAM airlines :Hail:

U hotel taman stigli na rucak i da pogledamo Brazil. Japanci dobili stipendije od Sonija pa godinu dana uce na Harvardu i rade kao istrazivaci. Imaju 10 letova za 9 dana u Brazilu, kaze 'Japanese style'. Rek'o kakav crni Japanese, davno smo mi to izmislili. Znate li vi ko je jms_uk. Tu skiocise obojica 'ooooo djemsjukej djemsjukej, veli flikvent frajer, orvejz on d prejn' :ziga:. Srbin pobedijo™.

I tako, odgledali Brazil i Ruse do pred kraj i stigli ovamo u ponoc.

O vodopadima cu uz slike, nekad. O utakmicama takodje.

Edited by Feindouno

:lolol: Kakva li ce tek avantura da bude to 9-ocasovno klackanje busom kad je jedan obicni let ovako prosao?  :jerry:

Њујоркер

Gledao svakih par minuta tablu, polako krece bording na letovima malo prije mog, i tako jedno 15 min kad ne lezi vraze, pojavi se moj let na tabli - boarding closed. Otkud to odjednom, ni upozorenje, ni prozivanje imena preko razglasa kao u americkom filmu, nista. Odem na salter sa namjerom da uhvatim idiota koji me 15 minuta prije toga slagao za vrat i prebacim ga ovamo na moju stranu. Nema njega al tu su zato dva zbunjena Japanca koje je zadesila ista sudbina. Ne znam samo kako su ostalih 100 putnikas znali da se ukrcaju. Oni su kasnili iz Ria pa kao imaju i opravdanje a ja... U tom trenutku sam sebi izgledao kao najveci idiot u kosmosu. Ispostavice se medjutim da nije sve do mene. Srecom tu se nadje neki car iz TAM-a koji nas je malo smirio a minut kasnije nicim izazvan iznio ponudu™ da nam svima plate hotel, taxi, obroke i stave nas na prvi sledeci let koji je tek u 10 navece. Ja zbunjen skroz, ocekivao sam rutinsko tjeranje u kurac, propadanje karte i klackanje busom ko zna koliko sati. TAM airlines :Hail:

Dobro, TAM je ubelezen u tefter. Nema opustanja, nema vajfaja, sta koj kurac da se potucam po dzungli zbog citanja mejlova a ne aerodromskih tabli.

Meni je let iz manausa u fortalezu u 2 nocu, uz 2 medjustopa, sanatarem i belem, imam neki blagi osecaj da ce to da bude avantura i po.  :isuse:

Meni je prosle godine aerodrom u Sao Paolu licio na ulazni hodnik Ekonomskog fakulteta tamo neke 1996-7.

Crno i strokavo.

U ponoc ljudi sede na patosu zbog guzve, a u WC od miomirisa i stroke jedva da mozes da zaviris. Domaci letovi u pitanju.

Ni strani nisu bolji, dva snek bara, ne postoji restoran na aerodromu.

Bas sam se pitao da li ce da ga srede za SP ili ne.

Meni je prosle godine aerodrom u Sao Paolu licio na ulazni hodnik Ekonomskog fakulteta tamo neke 1996-7.

Crno i strokavo.

U ponoc ljudi sede na patosu zbog guzve, a u WC od miomirisa i stroke jedva da mozes da zaviris. Domaci letovi u pitanju.

Ni strani nisu bolji, dva snek bara, ne postoji restoran na aerodromu.

Bas sam se pitao da li ce da ga srede za SP ili ne.

Koji od dva?

Ja sam sletio na Gru, djelovao je skroz pristojno.

Ovaj u Curitibi je ok isto.

Ovog jutra leteo iz Brazilije do Kuiabe, presedanje u Sao Paolu. GRU deluje pristojno.

Jedino sto su mi na karti udarili da je let za Kuiabu kapija 15, koju nisam mogao da nadjem. A na oglasnom ekranu, let za Kuiabu je bila kapija 21.

• Create New...