Jump to content

PPP u Brazilu

Feindouno

Recommended Posts

• Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Pontijak

20

• Ryan Franco

18

• Feindouno

39

• keksi krem

57

ako se odnosilo na moj post, zaista nemam nameru da utvrdjujem koliko je keksi stvaran, niti verujem da je zaista aca u pitanju, nego mi bi smesan takav (ne)moguci scenario kad se doslo do zakljucka da bi keksi mogao biti sportski novinar

sa druge strane koliko god bilo ruzno to dokazivanje identite (a jeste ruzno i treba prekinuti) , meni je donekle postalo zanimljivo da citam sve ovo

dosada, nadam se

Od juče iščitavam ovu epopeju zvanu Keksi. Ne razumem hejt spram njega, ali isto ne razumem i njegovu nelagodu što se sada o njemu toliko priča i sprovodi virtuelna istaga.

Ko sam ja da zamerim mladom bogatom muškarcu u punoj snazi da se provede po svom ukusu u Brazilu. Da li bih se ja tako provodila pre 20 godina da sam imala toliko para , ne bih, ali nemam razloga da budem ni zavidna ni moralno pogođena.

Forum je javno mesto gde se nalaze svakavi, pa razumem da nekom smetaju njegovih 1000 slika nabacanih da nam pokaže tih 40 dana razvrata ili najboljeg provoda u životu u Brazilu.

E sad, nije mi ni jasno zešto se sada Keksi sekira što mu se posvetilo toliko pažnje i što je predmet istrage. Pa, sam je o sebi( namerno ili slučajno) dao dovoljno podataka da neko dokon može da pronađe koji je to đak čije ime vuče na naše završio onu školu u Njujorku krajem prošlog veka ili završio onaj fakultet u Parizu.

Sasvim sam sigurna da neki malo bolji poznavalac prilika u SFRJ 70ih i 80ih može da se seti koji bi to glavonja mogao da bude njegov deda. Nisu baš svi uspeli da kupe po stan u Parizu i Njujorku i da ih sakriju.

Takođe, morao je da bude svestan da će tim stranicama i stranicama polivanja šampanjcem da proizvede nekakvu reakciju.

Inače, meni je kod njega najšabanskiji njegov avatar. Ali i to je stvar ukusa.

Rocinha, najveca favela u gradu...nalazi se odmah iza Leblona, dok su izmedju Gavea i Sao Conrado...mucno je ovo bilo za gledanje, nije mi padalo na pamet da se mnogo motam tu, ne zato jer nije bezbedno, vec je smrad neopisiv...jedino mi je bilo zanimljivo da gledam dok se neka klinka igrala sa lavicem i tigricem...eto i malo te druge strane Brazila...

Meni ovo najjače. Nije problem što postoji realna mogućnost da te kidnapuju, opljačkaju ili otfikare uši nego, brate, što dismr. :D

Ja mislim da spekulacije o njegovom identitetu treba jednostavno obustaviti. Pride je upravo napisao da mu to smeta, te ne vidim čemu dalja razrada. Prosto ne treba raditi nešto što nekome jasno smeta. 

+1

Od juče iščitavam ovu epopeju zvanu Keksi. Ne razumem hejt spram njega, ali isto ne razumem i njegovu nelagodu što se sada o njemu toliko priča i sprovodi virtuelna istaga.

E sad, nije mi ni jasno zešto se sada Keksi sekira što mu se posvetilo toliko pažnje i što je predmet istrage. Pa, sam je o sebi( namerno ili slučajno) dao dovoljno podataka da neko dokon može da pronađe koji je to đak čije ime vuče na naše završio onu školu u Njujorku krajem prošlog veka ili završio onaj fakultet u Parizu.

Zato sto je protiv pravila foruma? Zato sto je moderacija pre 4 dana rekla da je rasprava oko toga zavrsena?

To sto neko prica o sebi ne znaci da njegov identitet moze da bude predmet diskusije.

ne ide mi prebacivanje postova nesto, a i ne znam gde bih sta i prebacila, tako da:

- saljenje oko alkoholicarstva zavrseno.

- raspredanje oko lazi i istina iz brazila zavrseno.

- pijacarska komunikacija zavrsena.

Edited by reg

Ja mislim da spekulacije o njegovom identitetu treba jednostavno obustaviti. Pride je upravo napisao da mu to smeta, te ne vidim čemu dalja razrada. Prosto ne treba raditi nešto što nekome jasno smeta. 

Stil i sadržaj pisanja, beskrajni čaršavi, pasivno-agresivni egzibicionizam, zagušenost suvišnim podacima, stupidan nik... To je nešto što je legitimna stvar za polemiku. Mada, jako je teško polemisati jer njegovo delo (uz sve te atribute koje par nas vidi) očito ima dosta hc fanova kojima to ne smeta ili koji to ne vide, a hc fanove treba ispoštovati i pustiti da uživaju u svom sadržaju.

amen to that.

Inače, meni je kod njega najšabanskiji njegov avatar. Ali i to je stvar ukusa.

+1

iznervira me cim ga vidim.  :D

MangupIzCivilstva

Ajd sto ovi pokusaavaju da dokazu da je cijela keksi epopeja fantazuja, ali smjesno je sto je Keksi upro da dokaze da je sve istina.

Keksi sto te briga sto ljudi misle. Ovi drugi, ako je sve i izmisljeno, koga je to briga sto Karl Maj nikad nije bio u Americi. 

Аврам Гојић

Meni ovo najjače. Nije problem što postoji realna mogućnost da te kidnapuju, opljačkaju ili otfikare uši nego, brate, što dismr. :D

favela Rocinha vazi za veoma bezbedno mesto na koje idu turisti kako bi videli iz prve ruke kako izgleda zivot na takvim mestima.

Pa stvarno, ko bi rekao da bi nekome moglo da smeta sto ga - posle vise sati ulozenog truda da bi nama smrtnicima na forumu preneo deo bahanalija - na tom istom topicu prozivaju da je sve izmislio, i to bez ikakvog vidljivog motiva ili razloga da se posumnja u njegov putopis. Ja sam sokiran!

Realno, celu stvar nije trebalo ni zapocinjati.

Edited by Calavera
gervasius twinkleminkleson

A brate, sati ulozenog truda :lol:

Kao da je raskrinkao lanac trgovine ljudima.

Mislim, who cares, ko voli nek izvoli, al malo mi smjesno koliko ga branite kao da je ova egzibicija bilo sta osim pokusaja da bude u centru paznje.

favela Rocinha vazi za veoma bezbedno mesto na koje idu turisti kako bi videli iz prve ruke kako izgleda zivot na takvim mestima.

Ok, nisam znao. Sad mi još jezivije zvuči. Nevezano za keksija nego uopšte.

Ok, nisam znao. Sad mi još jezivije zvuči. Nevezano za keksija nego uopšte.

a rešili su da im od dogodine podele i kvačice za noseve, da mogu da dišu samo na usta.

mekkejbov post uramiti, a ovu temu već jednom staviti ad acta.

Nakon sto sam okacio prvih nekoliko uvodnih postova (trening Holandije i obilazak Marakane), bio sam primoran da detaljno procitam i pregledam prvih nekoliko stranica ove teme, jer me je jedan forumas direktno prozvao da sam jedini koji nije okacio selfie (sto se na kraju ispostavilo da je obicna i pokvarena laz), onda sam imao priliku i da vidim razne postove gde forumasi ili ozbiljno ili iz zajebavanja prizeljkuju odredjen materijal, a to mi je onda dalo jos vise razloga da idem do kraja bez ikakve cenzure, pa kud puklo da puklo...

Ja nisam ni prozivao ni hejlovao ali bih voleo da vidim stvarno nesto bez cenzure, bar neko kvalitetno brazilsko dupe da okacis na Desanki. Ovo sve do sad mi je bezveze, face me ne rade nikako :(

• Create New...